Logistika a sklady

2. fáze areálu Zdiby přivítá nové nájemce

Do Areálu Zdiby se stěhují 2 noví nájemci.

Dodavatel komponentů pro oblast průmyslové automatizace OEM Automatic si ve 2. rázi Areálu Zdiby pronajal více než 1 000 m2 skladových prostor a kanceláří. Druhým nájemcem je hlavní poskytovatel IT služeb společnosti Datart. BLUE Dynamic se zabývá podnikovým informačním systémem Microsoft Dynamics AX a do Zdib stěhuje administrativní zázemí společnosti na plochu cca 400 m2.
 
„Současní i noví nájemci oceňují na Areálu Zdiby kromě jiného vynikající dopravní dostupnost z dálnice D8 i z centra Prahy. Předpokládám, že v nadcházejících měsících uzavřeme další smlouvy o pronájmu pro nové nájemce, se kterými právě vedeme jednání,“ uvedl Ing. Jakub Holec, jednatel 108 AGENCY.  
 
První dvě fáze Areálu Zdiby zabírají plochu cca 10 000 m2, v budoucnu se plánuje výstavba další fáze o velikosti cca 4 000 m2. Nabízí jednotky s možností dělení prostoru začínajícím už na 190 m2. Developerem a investorem je Ing. Josef Outlý, který dodává: „Každému nájemci, ať je to menší nebo větší firma, věnujeme maximální pozornost a děláme vše pro to, abychom prostory upravili podle jeho představ. I proto se projekt úspěšně rozvíjí a je vhodnou alternativou velkým průmyslovým areálům.“
 
 

Přečtěte si také

Back to top button