Logistika a sklady

CCC obnovuje nájemní smlouvu na 10 900 metrů čtverečních v Prologis Parku Wrocław IV

Vedoucí výrobce obuvy obnovuje vztahy s Prologisem.

Prologis, Inc., vedoucí světový vlastník, provozovatel a developer v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil, že CCC Group, největší výrobce obuvy a lídr na polském obuvnickém trhu, obnovil nájemní smlouvu na 10 900 metrů čtverečních v Prologis Parku Wroclaw IV.
 
“Když zákazník potřebuje distribuovat své zboží napříč polovinou Evropy, je zcela zásadní, aby si zvolil důvěryhodného a profesionálního partnera, který naplní jeho potřeby a očekávání,” řekla Magdalena Kostjan, manažerka pronájmu pro Prologis Polsko. “Společně se strategickým cílem rozšířit síť působení za polskými hranicemi, se CCC SA  rozhodl zůstat v Prologis Parku Wroclaw IV, zejména kvůli jeho perfektnímu umístění, modernímu vybavení a stabilním vztahům s Prologis. Je to zcela určitě nejlepší volba, která nám dává možnost v klidu se soustředit na rozvoj CCC SA a jeho logistické operace,” řekl Sylwester Szymczak, ředitel logistiky v CCC SA.
 
Prologis Park Wrocław IV zahrnuje tři budovy se skladovými a kancelářskými prostorami o celkové ploše 50 000 metrů čtverečních. Park také nabízí potencionální rozšíření až o dalších 35 000 metrů čtverečních. Dalšími současnými nájemníky jsou společnosti GEFCO, Hi Logistic a Yusen Logistics. Park je strategicky umístěný na dálnici A4 (Berlín – Wrocław – Krakov – Ukrajina) v Kąty Wrocławskie, 35 kilometrů od Varšavy a 20 kilometrů od dopravního uzlu Bielany Junction. Západní městský okruh města Wroclaw je rovněž nedaleko. Prologis je největším vlastníkem a provozovatelem industriálních nemovitostí v Polsku s portfoliem o celkové rozloze přes 1,9 milionu metrů čtverečních (od června 2013).
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button