Logistika a sklady

Chraňte své výrobky pomocí správného balení

Získejte ty nejmodernější balicí stroje pro efektivní ochranu vašich produktů. Navštivte vekamaf.cz pro širokou paletu možností průmyslových balících zařízení, které vám pomohou postarat se o bezpečnost vašich výrobků při jejich dopravě, skladování, prodeji, jakož i používání.

Primární a sekundární technologie balení

Nabízíme specializovaná zařízení, které se postarají o primární i sekundární balení farmaceutických, potravinářských, chemických a dalších výrobků. V našem portfoliu najdete balicí stroje pouze od předních výrobců. Při výběru nejvhodnějších technologií vám poradíme na míru vašemu segmentu, druhu výrobku, rozpočtu, výrobní kapacitě a prostoru. Výběr správných zařízení vám pomůže zlepšovat i kvalitu konečných produktů a bezpečnost a účinnost vašich výrobních linek.

Přečtěte si také

Potravinářský průmysl

Výrobky z potravinářského segmentu často vyžadují precizní a specializovaná průmyslová balicí zařízení, která dokáží bezpečně a efektivně zvládnout ​​plnění a uzavírání skleněných nádob, sáčků, lahví a konzerv i kartonování či automatické paletování. Naši experti vám mohou pomoci se sestavením byť celé výrobní linky na míru vašich potřeb už i dnes. Nenechte se však odradit ani v případě, že byste měli zájem o zlepšení jednoho konkrétního kroku. Naše stroje se dokáží přizpůsobit už i existujícím výrobním procesem.

Farmaceutický průmysl

Technologie balení pro farmaceutický průmysl se liší od produktu k produktu. Pro farmaceutické produkty nabízíme ty nejmodernější speciální stroje pro balení tablet, kapslí, předplněných injekčních stříkaček, ampulek, a podobně. Víme vám však navrhnout i řešení pro specializované výrobky s vlastními výzvami balení, jako jsou oční a kosmetické výrobky.

Bezpečné balení chemikálií, krmiv, biomasy, kovů a minerálů

Granulované nebo práškové výrobky často potřebují speciální strojní vybavení, aby bylo možné zajistit rychlé a hygienické balení pytlů a zabránit plýtvání náplní. Naše řada ochranných řešení dokáže zajistit i to, aby se látky během balení nebo dopravy nepřenášeli do ovzduší.
Máte produkty, které jsme výše nezmínili či otázky ohledně vašeho konkrétního balícího procesu? Neváhejte nás kontaktovat pomocí zprávy na našem webu nebo telefonicky na +421 2 5293 2891.

Ve spolupráci
transport.sk
Zdroj
PR

Přečtěte si také

Back to top button