Logistika a sklady

Colliers International významně posiluje tým korporátních služeb EMEA

Ed Neild nastupuje do Colliers International jako ředitel „Strategic Account Managementu“ v oddělení korporátních služeb v regionu EMEA.

Ed Neild nastupuje do Colliers International jako ředitel „Strategic Account Managementu“ v oddělení korporátních služeb v regionu EMEA, které sídlí v Londýně. Přichází z CBRE, kde byl vedoucím týmu „Global Corporate Services Complex Transaction“, které poskytovalo poradenství klientům jako Barlays, Clifford Chance, Coca Cola, Lloyds Banking Group, Pfizer a Time Warner. Guy Douetil, vedoucí oddělení korporátních služeb Colliers International v regionu EMEA, říká: „Tato strategická posila našeho týmu napomůže v pokračujících plánech růstu oddělení korporátních služeb v regionu EMEA.“
 
„Hlavním úkolem Eda bude poskytovat multidisciplinární strategická řešení korporátním nájemcům  na základě jeho zkušeností se správou portfolií nadnárodních klientů v rámci regionu EMEA jako např. State Street Bank, The Walt Disney Company a Chubb Insurance.“ Ed Neild dodává: „Colliers International nedávno získala některé důležité nové globální korporátní klienty, jako např.
 
Rentokil Initial, takže je to skvělá doba připojit se k týmu a pracovat s Guyem na tomto úspěchu a přispět k růstu byznysu. Outsourcingový trh je velmi aktivní a nabízí příležitosti pro partnerství s korporátními nájemci, kteří hledají neobvyklé modely služeb přidané hodnoty.“ Před nástupem do CBRE v roce 1998 pracoval Ed v Cushman & Wakefield. Jedná se o třetí významnou posilu v týmu korporátních služeb v regionu EMEA v posledních několika měsících a další jsou v plánu.
 

Přečtěte si také

Back to top button