Logistika a sklady

DACHSER jezdí pro Pebal

Přední český výrobce a dodavatel obalových fólií PEBAL si za výhradního poskytovatele sběrné služby vybral mezinárodního logistického providera společnost DACHSER Czech Republic.

Společnosti tak dále prohloubily již bezmála tříletou spolupráci. DACHSER zajišťuje sběrnou službu pro Pebal od roku 2010. Od nynějška pokrývá distribuci veškerých kusových zásilek, které míří z Nýřan do všech destinací v České republice, ale i do Německa a Rakouska.
 
„Jsme rádi, že se naše úspěšná spolupráce se společností Pebal dále zintenzivnila a stali jsme se výhradním dopravcem pro sběrnou službu,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic, a dodává, „umožní nám to další optimalizaci logistických procesů s cílem úspory nákladů a vytvoření konkurenční výhody našeho zákazníka díky pozitivní logistické bilanci.“

Přečtěte si také

DACHSER si u nás vybudoval pozici spolehlivého a flexibilního partnera,“říká Karel Hakl, obchodní ředitel společnosti Pebal s.r.o. „Vyhovuje nám také hustá evropská síť DACHSERU i optimálně nataktované linky. DACHSER je pro nás silný a spolehlivý partner a my jsme rádi, že můžeme profitovat z jeho expanze a stabilního růstu,“ komentuje Karel Hakl.

 

Přečtěte si také

Back to top button