Logistika a sklady

DACHSER podporuje Světlušku

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic podporuje Světlušku – projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá dětem a dospělým se zrakovým postižením.

DACHSER bude pro Světlušku zajišťovat skladování předmětů a vybavení pro realizaci nadačních akcí. Světluška pomáhá dětem a dospělým s těžkým zrakovým postižením. Je oporou pro ty, které nelehký životní osud postavil před každodenní výzvu: znovu a znovu se učit životu ve tmě bez pomoci jednoho z nejdůležitějších lidských smyslů. 
 
„Projekt Světluška pozorujeme již delší dobu a velmi se nám líbí, jakou formou pomáhá lidem se zrakovým hendikepem a přispívá k lepší informovanosti veřejnosti o životě bez světla,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „proto jsme se rozhodli, že Světlušku podpoříme tím, co umíme nejlépe – poskytováním logistických služeb.“
 
Projekt Světluška pořádá po celé republice akce, jako jsou třeba populární Kavárna Potmě, sbírkové dny V září Světlušky září nebo Noční běh ve Stromovce, který se letos uskuteční už 16. dubna. Pro jejich organizaci potřebuje celou řadu produkčního a propagačního vybavení. Právě to bude DACHSER skladovat na své pobočce v Kladně.
 
„Jsme rádi, že Světluška našla ve skladu DACHSER zázemí nejen pro velké množství drobných sbírkových předmětů, mezi něž patří například populární tykadla, ale také pro interiér Kavárny POTMĚ, nebo konstrukci velké svítící vzducholodě, která měří na délku více než čtyři metry,“ komentuje spolupráci Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu, který sbírkový projekt Světluška organizuje.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button