Logistika a sklady

DACHSER přepravil sítě do branek na mistrovství světa ve fotbale

Mezinárodní logistický provider DACHSER zajistil leteckou přepravu brankových sítí, které budou svědky všech gólů na Mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii.

Logistiku španělských sítí speciálně vyvinutých pro MS realizovala pobočka DACHSER Spain Air & Sea Logistics ze španělského Alicante. Sítě, které budou využity během tréninků i zápasů nadcházející největší fotbalové události roku, putovaly letecky ze Španělska do brazilského města Belo Horizonte ke kontrole a testování přesně podle požadavků mezinárodní fotbalové federace FIFA. Na mistrovství světa bude použito více než 180 sítí této nejnovější generace.  
 
Sítě, které DACHSER přepravoval, byly vyvinuty ve Španělsku, během jejich výroby nebylo použito žádných uzlů a jejich tloušťka nepřesahuje 4 mm. Navíc musejí splňovat platné fotbalové regule týkající se kvality, odolnosti i materiálového složení.  
 
DACHSER má silnou divizi letecké a námořní přepravy, která zabezpečuje realizaci zásilek do celého světa. Operuje přímo na všech důležitých světových distribučních a nákupních trzích svých zákazníků a jen tato divize DACHSERU zaměstnává téměř 3 700 zaměstnanců ve 187 lokalitách na světě.  
 
„Jsme rádi, že k našim referencím přibyla od španělských kolegů i taková zajímavá „fotbalová“ realizace,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „my v DACHSERU jsme totiž velcí fotbaloví fanoušci a dokonce pořádáme vlastní fotbalový turnaj Thomas-DACHSER-Memorial Tourney, kterého se zúčastňují fotbalová mužstva složená z našich zaměstnanců na celém světě.“
 

Přečtěte si také

Back to top button