Logistika a sklady

Der Kurier rozšířil své služby na Liberecko a Mladoboleslavsko

Mezinárodní kurýrní společnost rozšířila své služby do Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi a Benátek nad Jizerou.

Tamní zákazníci, průmyslové, distribuční a výrobní firmy mohou využívat službu Do Německa bez hranic a dopravu zboží za jeden den do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska.

Služba Do Německa bez hranic nabízí doručení následující pracovní den. Stejné podmínky platí i pro import do České republiky, cena zůstává stejná. Žádné příplatky za neexistující hranice a za rychlejší přepravu. Mezi standardy pak patří i doručování o víkendu či svátcích. Liberecké, mladoboleslavské i firmy z Turnova tak nyní budou moci zefektivnit své doručování nehledě na pracovní dny, svátky i víkendy.

„Nabízíme našim českým zákazníkům stejnou kvalitu, kterou dostávají klienti v Německu. Tedy stejnou rychlost doručení, aniž bychom firmám navyšovali náklady,“ konstatuje Přemysl Lukeš, výkonný ředitel Der Kurier. „Princip naší dopravy je založený na zrychlení doručení zásilky, a to za zachování současných nákladů zákazníka. Věříme, že naše služby výrazně urychlí dopravu firmám i ve zmiňovaných městech. Jde o zlepšení služeb, aniž bychom navyšovali náklady,‘‘ doplňuje.

Přemysl Lukeš

Doručování do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska splňuje stejné standardy jako stávající služba Do Německa bez hranic:

  • Doručení druhý den od vyzvednutí – příjemce ví, do kdy obdrží zboží, může s ním počítat a nezdržují se mu další procesy
  • Pozemní doprava – nižší náklady (oproti např. letecké) a větší flexibilita
  • Transparentní náklady – bez nepřehledných a skrytých příplatků
  • Možnost přepravy i rozměrnějších zásilek

Se službou Do Německa bez hranic vstoupila společnost Der Kurier na trh v roce 2018 a stále se jedná o nejsilnější a nejvíce využívanou službu této kurýrní společnosti. Slibuje jednoduchost a nedělí doručování na expresní a ekonomické, všechny zásilky doručuje za jednotnou cenu bez skrytých poplatků do druhého dne.

Přečtěte si také

Back to top button