Logistika a sklady

Distribuční řešení na míru – to je vstřícný krok zákazníkům

Potřeby svých zákazníků zná velmi dobře expresní přepravce GO! Express & Logistics.

Častá jednání s klienty na téma jejich potřeb, zkvalitnění služeb či řešení na míru, je stavebním kamenem oboustranné spokojenosti. „Základem úspěchu, který provází naše působení na trhu, je individuální přístup k našim klientům a maximální snaha při řešení jejich potřeb v oblasti logistiky,“ prozrazuje recept prokuristka GO! Express & Logistics Mgr. Pavla Eretová.
Samozřejmě některá řešení provázejí rozsáhlá opatření. Firma tak musela v minulosti například pořídit vozy o celkové hmotnosti 7,5 tuny, které nejsou součástí standardního vozového parku tohoto přepravce, či zajistit nové zaměstnance pro skladové operace ve velice krátké době.
 
Speciální řešení se uplatnila v segmentu strojírenské výroby, v řešení pro farmaceutický sektor, pro potravinářské společnosti, nebo v oblasti internetového nakupování. Konkrétně se jedná o systém distribuce, který zajišťuje ranní doručení do výdejních míst po celé ČR významného internetového obchodu. Pro dalšího klienta ze segmentu automotive zase existuje síť kurýrů po celé ČR připravených ihned realizovat přímou jízdu.
 
Řada firem, které využívají distribuční řešení na míru, se na GO! obrací také s požadavky na mezinárodní expresní přepravu a distribuci do zahraničí. Zde zákazníci vítají pozdní vyzvedávání zásilek a naopak časné doručení. Stejně tak se osvědčily i přímé jízdy kurýrů. Komplexností svých služeb se proto GO! stalo hlavním partnerem v oblasti přepravy pro řadu firem. Ve všech ohledech podnikání GO! stojí v popředí kvalita komunikace a služeb. Jedině tak je zaručena spokojenost zákazníků, která vede k rozvoji další spolupráce.

Přečtěte si také

Back to top button