Logistika a sklady

GEFCO přichází s nástrojem pro zefektivnění spedičních služeb – GEFCO VISIBILITY

Společnost GEFCO, přední poskytovatel multimodálních řešení dodavatelského řetězce a evropská jednička v odvětví automobilové logistiky, přináší svým zákazníkům nový nástroj GEFCO VISIBILITY. Zabezpečený, personalizovaný internetový portál, vyvinutý společností WiseTech Global, je prostředím, kde uživatelé mohou sami spravovat celý proces spedice od objednávky až po fakturaci. GEFCO VISIBILITY je dostupný v 78 jazycích a je využíván klienty ve 47 zemích.

GEFCO přichází s GEFCO VISIBILITY, aby svým zákazníkům ulehčilo management přeprav, zvýšilo efektivitu dopravních postupů a přispělo k jejich souladu s firemním ekosystémem. Stačí jen několik kliknutí, aby si klienti kompletně obstarali leteckou, námořní, silniční i železniční přepravu a zároveň mohli denně sledovat stav zásilky prostřednictvím standardních bodů, či případně ve speciálním nastavení uzpůsobeném pro individuální obchodní požadavky zákazníka. 

Nástroj zahrnuje rozličné moduly, včetně reportingového, který detailně informuje o přepravní aktivitě, či finančního, umožňujícího přístup k nejnovějším informacím finančního charakteru. V modulu řízení výjimečných situací si zákazníci mohou nastavit automatická upozornění a notifikace pro případ jakékoliv odchylky od standardního přepravního procesu, či po dosažení klíčových mezníků. 

Nový nástroj GEFCO VISIBILITY je propojen také se zařízením TRACY, hlasově ovládaným sledovacím zařízením, které díky technologii Smart Speaker umožňuje získávat klíčové informace o zásilkách prostřednictvím hlasového pokynu. 

Hans Stokman, Gobal IT & Innovation Director společnosti GEFCO Freight Forwarding, uvádí: Management přeprav je na současném trhu poměrně komplexní záležitostí, a proto neustále hledáme způsoby, jak našim zákazníkům celý proces co nejvíce ulehčit. GEFCO VISIBILITY je místem, kde se v uživatelsky příjemném rozhraní s maximální funkčností kumulují veškeré informace o spedičních operacích našich zákazníků. Na základě klientských referencí tento nástroj neustále vylepšujeme a aktualizujeme, abychom dokázali udržet krok s rychle se vyvíjejícím odvětvím.“ 

Nástroj už úspěšně využívá řada zákazníků společnosti GEFCO. Jedním z nich je nizozemská společnost Eska, přední výrobce knižních přebalů, stolních her nebo luxusních obalových materiálů. 

Roelof Cuperi, Global Transport Manager společnosti Eska, doplňuje: „Jako výrobní společnost celosvětového formátu považujeme jednoduché, efektivní řízení a sledování zásilek napříč celým dodavatelským řetězcem za naprosto zásadní. Nástroj GEFCO VISIBILITY je pro nás klíčovou součástí procesu řízení přeprav, která přispívá ke zvyšování efektivity a transparentnosti celého našeho podnikání.“ 

Společnost Eska začala jako jeden z prvních zákazníků společnosti GEFCO využívat hlasově ovládané zařízení pro tracking zásilek, TRACY. Díky němu, i novému nástroji GEFCO VISIBILITY může nyní nabízet špičkový zákaznický servis, v rámci něhož mohou koncoví zákazníci sami sledovat své zásilky a mít je v každém okamžiku plně pod kontrolou.

 

Přečtěte si také

Back to top button