Logistika a sklady

GEFCO s novou šéfkou obchodu

Společnost GEFCO Česká republika v těchto dnech oznámila jmenování Evy Odstrčilíkové (37) do funkce ředitelky obchodu.

Jejím hlavním cílem pro nadcházející období bude další rozvoj poskytovaných služeb pro stávající i nové klienty, a to s důrazem na diverzifikaci zákaznické základny, a pokračování v posilování významu železniční přepravy zboží.
 
„Soustředit se budu na rozvíjení vztahů se stávajícími i potenciálními klienty, a na nabídku komplexních služeb. GEFCO musí ještě výrazněji a častěji přicházet s inovativními řešeními a optimalizací dopravy, které umožní klientům soustředit se na jejich vlastní business,“ říká Eva Odstrčilíková ke svému budoucímu působení.
 
Odstrčilíková působí ve společnosti GEFCO již od roku 2013. Předtím získávala zkušenosti v jiných logistických a dopravních společnostech, v logistické branži se tak pohybuje déle než třináct let. Ve společnosti GEFCO se přitom již delší dobu soustředí na vytváření nových logistických řešení a obchod.
 
Z dlouhodobé perspektivy věřím, že Česká republika může být významným dopravním uzlem s vysokou přidanou hodnotou. Díky dobré infrastruktuře a vysoké kvalifikovanosti zaměstnanců máme náskok před mnoha okolními zeměmi a toho bychom měli využít. GEFCO se stalo jedním z lídrů českého trhu a ráda bych, aby bylo i tahounem v dalším směřování logistiky v České republice,“ říká Odstrčilíková. A jak dodává, svou pozornost by ráda upřela mimo jiné na železniční přepravu, ve které vidí budoucnost. Nezapomíná ale ani na další druhy přepravy, které GEFCO v České republice svým klientům nabízí, jako je silniční přeprava či její kombinace s leteckou a námořní přepravou. Jednou z priorit je také další posílení námořní sběrné služby společnosti GEFCO, která v minulém období vzbudila zájem mezi stávajícími i novými klienty, a to především námořního spojení s Dálným východem.  
 
Ve střednědobém horizontu se chce Eva Odstřilíková věnovat především dalšímu rozvíjení vztahů se stávajícími či potencionálními klienty. Věřím, že můžeme nabídnout mnohem více, než jen samotnou přepravu. Logistika je dnes komplexním oborem, a GEFCO umí svým klientům nabídnout vysokou přidanou hodnotu. Chceme být klientovi partnerem pro jeho business, ne jen pouhým přepravcem,“ soudí jeho nová obchodní ředitelka. Ostatně je to jeden z důvodů, proč je GEFCO vyhledávaným partnerem nejen v automobilovém průmyslu, strojírenství a také například v oděvnictví, drogistice či jiných oblastech.
 
Aktuálním úkolem je pro Evu Odstrčilíkovou další rozvíjení dopravního spojení Česká republika – Turecko. Společnost GEFCO již v tomto regionu dlouhodobě působí a jak ukazují nejnovější čísla, Turecko svým objemem a rozvojem začíná být velmi zajímavým trhem.
Eva Odstrčilíková ve svém volném čase ráda hraje golf, tenis, nebo lyžuje. Má ráda cestování a s ním spojené kulinářské zážitky. 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button