Logistika a sklady

Geis připravuje expresní linku do Španělska

Geis otevírá novou přímou linku na Pyrenejský poloostrov. Standardní doba doručení z celé České republiky se tímto krokem podstatně zkrátí.

Expresní linka pro kusové a paletové zásilky, která bude k dispozici již od 1.9.2015, umožní doručení zboží odkudkoli z České republiky do Barcelony a okolí za dva dny, na ostatní území Španělska a do Portugalska za tři až čtyři dny. „Nová linka s každodenním odjezdem zkrátí podstatně přepravní dobu, kterou jsme doposud do této destinace nabízeli. 
 
Reagujeme na rostoucí obchod našich firem se Španělskem, které od konce roku 2013, kdy zde skončila recese, vykazuje stálý ekonomický růst,“ uvádí Karel Klimeš, ředitel produktu mezinárodních přeprav Geis CZ.

Přeprava zboží je realizována na platformě door-to-door. Do přepravní doby je tedy zahrnuto i vyzvednutí zboží na rampě odesílatele a doručení na adresu příjemce ve Španělsku nebo Portugalsku. „Pokud vyzvedneme zásilku například v pondělí u zákazníka v  Ostravě, bude ve středu doručena přímo na adresu v Barceloně či okolí,“ doplňuje Karel Klimeš. Geisprovozuje aktuálně46 přímých linek do 27 evropských států, z toho jich je 44 s každodenním odjezdem. 

Přečtěte si také

Back to top button