Logistika a sklady

GEIS si připlul pro cenu Přístav 2015

Logistická skupina Geis obdržela prestižní ocenění Přístav 2015.

Cenu již 14 let uděluje Česká rada dětí a mládeže za podporu mimoškolní práce s dětmi a mládeží. Skupina Geis si odnesla ocenění za podporu celorepublikového projektu „72 hodin,“ jenž se tento rok konal již po čtvrté. 
 
Tři dny dobrovolnických aktivit, to je stručná charakteristika projektu „72 hodin“, jehož cílem je zapojit co nejvíce mladých lidí a ukázat jim, že stačí málo, aby společně dokázali mnoho. V České republice projekt „72 hodin“ pořádá Česká rada dětí a mládeže. Do projektu je zapojeno mnoho dětských a mládežnických organizací, škol i neformálních skupin dobrovolníků.
 
Naši pracovníci v rámci zmíněné podpory zajišťují zdarma doručení balíků od organizátorů školám a dětským organizacím, které jsou součástí projektu „72 hodin,“ vysvětluje Eva Děkanová, manažerka marketingu společnosti Geis, která v rámci slavnostního vyhlášení převzala ocenění za skupinu Geis.
 
Prestižní ocenění Přístav je určené zástupcům veřejné správy a samosprávy, podnikatelům působícím na místní a krajské úrovni za podporu mimoškolní práce s dětmi a mládeží. Od roku 2011 lze na Cenu Přístav navrhovat i podnikatele působící na místní a regionální úrovni. Nově může být Cena udělena jak fyzickým, tak i právnickým osobám.

Přečtěte si také

Back to top button