Logistika a sklady

GO! na západě Čech nabízí pozdní vyzvedávky zásilek

S nadstandardní službou v rámci standardního servisu přichází mezinárodní expresní přepravce GO! Express & Logistics.

Pro své stávající i nové klienty nabízí rozšířené časy pro vyzvednutí zásilky v Plzni a přilehlém okolí. To vše díky strategické poloze a přímému napojení na centrální HUB v Německu. 
 
„Pro naše klienty se vždy snažíme zajistit servis na té nejvyšší úrovni. Proto je samozřejmostí, že jsme využili našeho logistického řešení a můžeme tak nabídnout vyzvednutí u klientů až do 18:30, což je čas, který u konkurence nenaleznete. Především proto, že i při takto pozdní vyzvedávce doručíme zásilku do západní Evropy následující pracovní den. Například v Německu v dopoledních hodinách, nejpozději však do 12:00,“ komentuje nabízený servis Managing Director GO! Pavla Eretová.
 
Pozdní vyzvedávky platí jak pro Plzeň a přilehlé okolí, tak pro průmyslové zóny poblíž dálnice D5 směrem na Rozvadov, jako je Ostrov u Stříbra nebo Bor u Tachova, kde tento servis společnosti hojně využívají. „Pro naše stálé klienty zajistíme samozřejmě i další řešení na míru spojená s pozdním vyzvednutím zásilek, jako např. balení zásilek, konsolidace více kusů do jedné zásilky, kompletaci zásilek na suchém ledu atd.,“ dodává Pavla Eretová.
 
Kromě standardního servisu GO! může nabídnout také vyzvedávky o víkendu a svátcích, přímé jízdy pro ty nejurgentnější zásilky, nebo například speciální oborová řešení pro průmyslové a life science společnosti.
 

Přečtěte si také

Back to top button