Logistika a skladyRůzné

Je něco smutnějšího než vidět, jak vaše tahače stojí a čekají na náklad?

ANO JE. PLÝTVÁNÍ ČASEM NA BURZÁCH NÁKLADŮ

Pokud máte zájem vyřešit svůj problém s prázdnými návěsy, pokračujte ve čtení.

Máte přepravní společnost a víte, že prázdné jízdy znamenají ztrátu. Každý kilometr, který vaše tahače ujedou bez nákladu, je kilometr, který vás stojí peníze. Vaše náklaďáky by měly být plně naložené, efektivní a produktivní. Ale realita je často jiná.

Spojování s nedůvěryhodnými partnery může vést k dlouhému čekání, ztrátě zisku a frustraci. A to ani nemluvíme o nezaplacených fakturách a ztrátě důvěry. Pokaždé, když skončíte na nákladní burze, máte chuť všeho nechat a jet někam na středomořský ostrov popíjet sangrii. Ale s vašimi prázdnými náklaďáky to není možné.

Představte si, jak by váš podnik vypadal, kdyby vaše tahače byly vždy plně naloženy a jezdily efektivní trasy. Žádné další prázdné kilometry, žádné čekání na náklad, žádné ztracené příležitosti. To není sen, to je realita s Logista Freight.

Jsme dceřinou společností společnosti Logista, která se specializuje na řízení přeprav na dlouhé vzdálenosti a celovozové přepravy (FTL). Logista je jedním z největších logistických operátorů v jižní Evropě a distribuuje do kanálů jako jsou tabákové a smíšené výrobky, doplňky, léčiva, knihy, publikace a loterie na přibližně 200 000 prodejních míst ve Španělsku, Francii, Itálii, Portugalsku, Polsku a Beneluxu.

Co získáte spoluprací s Logista Freight?

Stabilní a pravidelné zakázky: Naše rozsáhlá síť zákazníků v celé EU znamená, že budete mít vždy práci.

Bezpečnost a transparentnost: Máme tým vysoce kvalifikovaných odborníků a nejmodernější palubní vybavení s revoluční integrací bezpečnostních a teplotních systémů.

Optimalizace tras: S naší technologickou platformou optimalizujeme trasy tak, aby minimalizovala prázdné kilometry a tím snížila uhlíkovou stopu.

Finanční stabilitu: Logista je známá svou solventností a etickým přístupem, takže můžete být klidní s vědomím, že vaše platby budou včas a v plné výši.

Spojte se s lídrem a dejte svému podnikání nový směr!

Hledáme spolupracovníky v České republice s tahači návěsů nebo tahači a návěsy (chladírenskými) pro mezinárodní linky. Nečekejte, až budou vaše náklaďáky opět nečinně stát. Začněte spolupracovat s Logista Freight a maximalizujte svůj zisk.

Nenechte své tahače prázdné. Připojte se k Logista Freight a začněte vydělávat více už dnes.                

Jsme Logista Freight a hledáme spolupracovníky v České republice s tahači návěsů nebo tahači a návěsy (chladírenskými) pro mezinárodní přepravu.

https://www.jointheleader.logistafreight.com/cz

Logista Freight – Vaše cesta k efektivní a ziskové přepravě.

Zdroj
PR

Přečtěte si také

Back to top button