Logistika a sklady

Kaizr, Matula a Veverka novými členy představenstva RICS

Jaroslav Kaizr, Daniel Matula a Petr Veverka se stali novými členy představenstva profesní organizace RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors).

Jejich jmenování platí na tři roky. Předsedou představenstva zůstává Stewart Jordan. RICS sdružuje odborníky z oboru nemovitostí. Pro získání členství je nutné absolvovat odborné zkoušky a doložit získanou praxi v realitním oboru.
 
Jaroslav Kaizr je partner společnosti Cushman & Wakefield a vedoucí pronájmu průmyslových ploch. V realitách se pohybuje od roku 2003, kdy nastoupil do C&W.
Je absolventem Fakulty financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2009 získal magisterský titul v oboru investic a managementu nemovitostí na Shefield Hallam University ve Velké Británii. Ve volném čase se věnuje golfu, jezdí na motorce a rád také běhá. Každoročně se zúčastňuje pražského maratonu ve prospěch charitativní organizace Schools Around the World.
 
Daniel Matula působí jako portfolio manažer ve společnosti REICO, která je investiční společností České spořitelny. Rovněž vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a v roce 2002 získal titul MSc na Royal Institute of Technology ve Stockholmu. K jeho zálibám patří zahrada a sporty všeho druhu.
 
Petr Veverka je Associate Partner společnosti Gardiner & Theobald. Působí jako projektový manažer a jezodpovědný za vedení a koordinaci týmu zajišťujícího monitoring a supervizi projektů. V oboru působí od roku 2002, kdy nastoupil do G&T. Veverka vystudoval Stavební fakultu na ČVUT Praha, obor podnikání a řízení ve stavebnictví. V roce 2010 absolvoval zkoušky RICS v oboru Projektový Manažer a stal se členem RICS. Ve svém volném čase se věnuje rodině, turistice a sportům. Profesní organizace RICS (Královská komora kvalifikovaných znalců) byla založena v roce 1868 a zaštiťuje přes 200 profesí spjatých s nemovitostmi. Po celém světě má okolo 100 tisíc členů, v České republice registruje 110 členů.
 
Cushman & Wakefield
Společnost Cushman & Wakefield je největším soukromým poskytovatelem služeb v oblasti komerčních nemovitostí na světě. Je poradenskou firmou, která zastupuje své klienty ve všech fázích pronájmu nemovitostí a investic. Vybudovala si silnou pozici na hlavních světových trzích. Dokládá to její častá účast v těch nejvýznamnějších transakcích, ať už se jedná o pronájem, prodej nebo postoupení smlouvy. Cushman & Wakefield byla založena v roce 1917, má 243 kanceláří v 60 zemích a více než 14.000 zaměstnanců. Nabízí kompletní škálu celosvětově integrovaných služeb pro veškeré typy nemovitostí. Mezi poskytované služby patří pronájem, prodej a akvizice, ekvity, financování dluhů, korporátní financování a investiční bankovnictví, korporátní služby, správa nemovitostí, technická správa nemovitostí, projektový management, konzultační služby a oceňování. Firma má ve správě nemovitosti v hodnotě více než 4 miliardy amerických dolarů po celém světě. Na český trh vstoupila v roce 1993 a dnes ve své pražské a bratislavské kanceláři zaměstnává 128 lidí. 
 

Přečtěte si také

Back to top button