Logistika a sklady

Linde MH rozšířilo akreditaci MŠMT pro rekvalifikační kurzy

Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední výrobce manipulační techniky a poskytovatel logistických a skladových řešení, získala od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, vedle akreditace k pořádání rekvalifikačních kurzů pro řidiče motorových vozíků nově i oprávnění pro rekvalifikační kurzy pro obsluhu elektrických vozíků a vazačské zkoušky.

Akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterou Linde MH získalo před čtyřmi lety, opravňuje pořádat rekvalifikační kurzy pro školení obsluhy motorových vozíků. Letos Linde MH certifikaci rozšířilo i pro pořádání rekvalifikačních kurzů pro obsluhu elektrických vozíků a také pro pracovní činnost vazač břemen, tzv. vazačské zkoušky.
 
„Naše Linde škola se specializuje na školení pro bezpečnou a efektivní obsluhu vozíků, ale i další činnosti nutné pro manipulaci ve skladu,“ říká Ing. Jindřich Kotyza, jednatel společnosti Linde Material Handling Česká republika, a dodává, „jsme rádi, že se nám podařilo akreditaci rozšířit a můžeme tak nabídnout vzdělávání další skupině lidí pracujících v logistice.“
 
 Linde MH se věnuje poradenské a školicí činnosti již dlouhou řadu let. Linde škola, kterou provozuje, nabízí školení řidičů manipulační techniky se zkušenými lektory s dlouholetou praxí, a to jak ve svých školicích centrech v Praze, Ostravě a Velkých Bílovicích, tak i přímo u zákazníků. Součástí Linde školy je i oblíbený Ještěrka Cup – každoroční soutěž řidičů vysokozdvižných vozíků. Ta se bude letos konat 7. září 2013 v Praze  
 
 
Základní informace o Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení. Na českém trhu působí od roku 1990, avšak historie společnosti se datuje již od roku 1904. Od roku 2006 je divize Material Handling součástí skupiny KION Group. 
 

Přečtěte si také

Back to top button