Logistika a sklady

MOSS logistics otevírá v Hranicích čtvrtou pobočku

Dopravně-logistická společnost MOSS logistics z jihomoravských Hustopečí v lednu otevírá novou pobočku v Hranicích na Přerovsku. Specializovat se bude na přepravy do západní Evropy a zpět. Po zahájení provozu bude z Hranic pravidelně vyjíždět deset kamionů.

Po Trutnovu, Jihlavě a Kuřimi jde o čtvrtou pobočku MOSS logistics. Hranická se zaměří na mezinárodní kamionovou dopravu. „Náš obchodní záměr je rozvíjet se hlavně přes pobočky a Hranice jsme zvolili díky vhodné poloze na střední Moravě nedaleko hlavních tahů a blízko výrobním společnostem,“ přibližuje generální ředitel MOSS logistics Petr Šťastný.
 
Kamiony MOSS logistics budou vyjíždět z hranického CTParku. Firma začíná s deseti novými kamiony VOLVO FH500 a low-deck návěsy Krone, které budou nejčastěji mířit do západní Evropy. „Do konce roku 2017 plánujeme počet řidičů a vozidel zdvojnásobit,“ dodává Šťastný.
 
Společnost MOSS logistics působí přes 20 let v oblasti přepravy, logistiky, skladování a poradenských služeb. Orientuje se převážně na mezinárodní přepravu zboží vlastními vozidly a na doplňkové zprostředkování vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Její vozidla směřují zejména do západní, severní a jižní Evropy, pravidelně zajíždí například do Polska nebo Rumunska. MOSS logistics zaměstnává v Hustopečích, Trutnově, Jihlavě a Hranicích 480 lidí.

Přečtěte si také

Back to top button