Logistika a sklady

Nový branch manager v DACHSERU České Budějovice

Peter Papan byl jmenován vedoucím pobočky společnosti DACHSER v Českých Budějovicích.

Na pozici nastupuje v náročné podzimní sezóně do pobočky, která má za sebou úspěšného tři čtvrtě roku. Počet zásilek v DACHSERU České Budějovice totiž meziročně vzrostl o 21 %. Peter Papan se narodil v roce 1971 v Bratislavě. Vystudoval gymnázium v Českých Budějovicích. V letech 2000–2008  působil ve společnosti Schenker.
 
Z absolventské pozice obchodního zástupce se postupně stal ředitelem filiálky Schenker České Budějovice, produkt manažerem a manažerem tuzemského distribučního systému společnosti Schenker. V roce 2008 nastoupil jako generální ředitel společnosti Gondrand, a.s. odkud v září letošního roku přešel do DACHSERU v Českých Budějovicích. Peter Papan je ženatý a má 3 dcery. Ve volném čase hraje na kytaru v rockové skupině RAIN a rekreačně se věnuje lednímu hokeji. Mluví plynně anglicky, německy a rusky.
 
Základní informace o společnosti DACHSER v České republice
Dachser působí na trhu logistiky a zasílatelství již od roku 1992, kdy byla založena společnost E.S.T. a.s., poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2004 se E.S.T. stala exkluzivním partnerem společnosti DACHSER pro Českou republiku, v roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb DACHSER a začala vystupovat pod jménem DACHSER E.S.T. a.s. Proces integrace byl završen rozhodnutím o přejmenování společnosti na DACHSER Czech Republic a.s. s účinností od 1. 1. 2010.
 
DACHSER disponuje téměř 33 000 m² distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. Ve svých osmi pobočkách v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Praze (oddělení letecké a námořní spedice na letišti Praha Ruzyně) a na pobočce DACHSER Cargoplus v současné době zaměstnává přes 300 lidí.
 
Základní informace o skupině DACHSER
Mezinárodní logistický koncern DACHSER nabízí veškeré služby v oblasti logistiky a zasílatelství. Má 315 vlastních poboček po celém světě a je jedním z lídrů na trhu poskytovatelů logistických služeb v oblasti European Logistics. V současnosti zaměstnává 21.000 lidí z celého světa, kteří jen za loňský rok zrealizovali přepravu 49,3 milionů zásilek vážících celkem 37,1 milionů tun. Celkový obrat koncernu DACHSER v roce 2011 činil 4,3 miliard eur.
 

Přečtěte si také

Back to top button