Logistika a sklady

P3 pronajme novou halu společnosti ID Logistics

P3 pronajme společnosti ID Logistics novou halu o rozloze 46 230 m2 v P3 parku Mszczonów.

P3, specializovaný vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, zahájil v P3 parku Mszczonów nedaleko Varšavy výstavbu nové haly na míru (tzv. BTS – Build-To-Suit) o rozloze 46 230 m2 pro společnost ID Logistics.
 
Tato hala, jejíž předání je plánováno na začátek třetího čtvrtletí příštího roku, bude sloužit jako logistické centrum společnosti ID Logistics pro jednoho z významných mezinárodních klientů z oblasti retailu. ID Logistics si tuto lokalitu vybrala kvůli její poloze cca 50 km jihozápadně od Varšavy s přímým napojením na silniční síť obsluhující polská města, jako jsou Katovice, Lodž a Poznaň, a navazující i na dálnici ve směru na Berlín v Německu.
 
Peter Bečár, Managing Director CEE společnosti P3, uvedl: „Celoevropská platforma P3 Logistic Parks v uplynulých 12 měsících zdvojnásobila svou velikost a my jsme se tak stali jedním z pěti největších poskytovatelů průmyslových nemovitostí v Evropě. Našim klientům můžeme nabídnout jak vybudování špičkových prostor na míru díky rozsáhlému portfoliu pozemků, tak i stávající prostory v našich parcích v klíčových lokalitách a pomoct jim tak založit podniky na významných trzích, jako je právě Polsko.“
 
Na burze kotovaná společnost ID Logistics se sídlem ve Francii poskytuje služby kontraktní logistiky v oblasti retailu, DIY, průmyslu, textilního odvětví, kosmetických produktů a e-commerce. ID Logistics má 170 poboček ve 14 zemích Afriky, Asie, Evropy a Latinské Ameriky a její služby zahrnují kompletování objednávek a další služby s přidanou hodnotou v celém dodavatelském řetězci. V roce 2008 založila ID Logistics pobočku v Polsku a stala se jedním z nejdynamičtějších poskytovatelů logistických služeb v této zemi. Mezi její klienty patří mimo jiné společnosti Auchan, Bricomarché, Carrefour, Ferrero a Lindt.
 
Andrzej Wroński, Country Head společnosti P3 v Polsku, uvedl: „Volba společnosti ID Logistics je důkazem o vynikající lokalitě parku i našich službách pro zákazníky. P3 park Mszczonów má obrovský potenciál coby multimodální logistický terminál a disponuje prostorami pro vybudování dalších průmyslových nemovitostí o rozloze více než 160 000 m2.“
 
P3 park Mszczonów je jedním ze čtyř logistických areálů P3 v Polsku. Společnost P3 se nedávno dohodla na akvizici dvou logistických parků z portfolia společností CA Immobilien Anlagen AG – u města Błonie, 30 km západně od Varšavy, a ve městě Piotrków ve středním Polsku. Čtvrtý polský park P3 se nachází v rychle rostoucí logistické lokalitě v obci Gądki poblíž Poznaně.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button