Logistika a sklady

P3 rozšiřuje tým property a asset managementu v ČR

P3, vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, posiluje oddělení property a asset managementu pro Českou republiku.

Michal Navrátil se stal senior asset managerem. Do jeho týmu nově nastoupil také Libor Chyška. Společně se budou starat o budovy a parky z českého portfolia P3 Logistic Parks.
 
Michal Navrátil (33) vystudoval obor Podnikání a řízení ve stavebnictví na ČVUT v Praze. Po ukončení studií působil v oblasti projektového managementu ve společnostech International Automotive Associates a Subterra. Na realitním trhu sbíral zkušenosti ve společnostech Orco Prague a Knight Frank. Více než rok také pracoval v rámci mise ISAF (International Security Assistance Force) pod vedením NATO jako člen provinčního rekonstrukčního týmu v Afghánistánu. Michal Navrátil je ženatý, mluví anglicky a ve volném čase rád cestuje nebo aktivně sportuje.
 
Český tým se rozrostl také o property managera Libora Chyšku. Rozvoj týmu je v souladu s expanzí společnosti – P3 před nedávnem koupila v České republice dalších 11 logistických parků s 58 budovami a přilehlými pozemky s možností výstavby dalších 125 000 m2 průmyslových nemovitostí.
 
Libor Chyška (46) se stal novým property managerem P3. Po studiích na Karlově univerzitě a NVI (National Institute for Education) působil ve společnosti AVIA, kde získal zkušenosti jako facility & property manager, a v Hypoteční bance. Libor Chyška hovoří anglicky a částečně rusky. Ve volném čase se věnuje rodině, má rád adrenalinové sporty a zajímá se o design.
 

Přečtěte si také

Back to top button