Logistika a sklady

P3 staví v Hradci Králové novou halu pro Damco Czech Republic

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, oslavila vztyčení posledního pilíře distribuční haly H2 pro společnost Damco Czech Republic v parku P3 Hradec Králové.

Nová výstavba, jejíž dokončení je naplánované na první čtvrtletí příštího roku, bude znamenat navýšení obsazenosti parku na 96 %.
 
Slavnostního křtu posledního pylonu distribuční haly na míru (tzv. BTS – Build-To-Suit), jejíž velikost bude čítat více než 4 500 m2, se zúčastnili zástupci společnosti Damco, P3, starosta Dobřenic Vladimír Gabriel a řada dalších hostů. Firma Damco Czech Republic, specialista v oblasti logistických služeb na míru a člen skupiny Maersk Group, se pro další rozšíření své působnosti v parku P3 rozhodla kvůli jeho výhodné poloze. Ta jí umožňuje rychle reagovat na potřeby svých významných klientů, například firmy Kimberly-Clark, jež má nedaleko své výrobní prostory. Po dokončení haly bude Damco Czech Republic v parku P3 Hradec Králové působit na celkem 28 000 m2 skladových, distribučních a kancelářských ploch.
 
Park P3 Hradec Králové se nachází v Dobřenicích poblíž Hradce Králové na dálnici D11, která spojuje Prahu a Hradec Králové. Výstavba tohoto parku byla zahájena v roce 2008 a v současnosti ho tvoří čtyři budovy. Mezi další nájemce parku patří například společnosti Vetro-plus a Den Braven.
 

Přečtěte si také

Back to top button