Logistika a sklady

Personální novinky v PointPark Properties

Peter Bečár se stal Managing Directorem P3 pro střední a východní Evropu, Tomáš Míček jmenován na pozici Country Head P3 pro ČR.

Společnost PointPark Properties (P3), specializovaný investor, developer a správce průmyslových nemovitostí, jmenovala Petra Bečára Managing Directorem P3 pro střední a východní Evropu. Na nově vytvořenou pozici Country Head Czech Republic nastoupil Tomáš Míček. Ten bude mít na starost další růst a rozvoj aktivit P3 v České republice.
 
Peter Bečár (32) vystudoval strategický management na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Podnikání se věnuje od svých 18 let, kdy založil společnost WebCom Ltd. a poté i firmu Comsultia Ltd. Díky své znalosti slovenského trhu byl od roku 2007 zodpovědný za vybudování pobočky P3 v Bratislavě, kde začínal jako obchodní ředitel a ​​následně zastával post výkonného ředitele pro Českou republiku a Slovensko. Nově bude zodpovědný za vedení a rozvoj společnosti P3 v celé střední a východní Evropě. Je svobodný, hovoří anglicky a částečně německy. Mezi jeho záliby patří cestování, sport a hudba.  
 
Tomáš Míček (43) vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor Stavební inženýrství a management. Má 20 let zkušeností v oblasti realit a developmentu. Pracoval ve společnosti ProLogis Czech Republic na pozici Vice President a Head of Project Management pro Českou republiku a Slovensko a dále působil jako Project Manager ve společnosti TK Development. Během své profesní dráhy získal Tomáš Míček řadu praktických a odborných zkušeností, které od roku 2010 uplatňuje v P3, kde se věnuje především akvizicím a také dalšímu rozvoji logistických parků patřících do portfolia společnosti.
 
Nově bude zodpovědný za rozvoj a vedení společnosti P3 v rámci České republiky. Je ženatý, hovoří anglicky a částečně německy. Mezi jeho záliby patří současné výtvarné a filmové umění a sport.   Rozvoj týmu P3 je v souladu s plánovanou expanzí aktivit společnosti, kterou umožnila nedávná akvizice společnosti privátními investory TPG a Ivanhoé Cambridge na začátku října loňského roku. Obě společnosti se v rámci této transakce zavázaly poskytnout kapitál pro posílení pozice P3 a podporu jejího dalšího růstu.
 

Přečtěte si také

Back to top button