Logistika a sklady

Prešovský Geis v novém

Nejvýchodnější pobočka Geis SK je ve slovenském Prešově. Nyní se přestěhovala do nového areálu.

Mimo to, že leží nejvýchodněji, je také druhou největší pobočkou Geis SK s.r.o. na Slovensku. Obsluhuje rozsáhlé území s 902 obcemi a městy. “Dosavadní pobočka měla skladovou plochou 1400 m² a také nedostatečný počet ramp. Každé další zvýšení objemu zásilek by zde přineslo problémy hlavně z hlediska manipulačních procesů. Situaci jsme řešili v bezpečném předstihu a vybudovali pobočku s odpovídajícími parametry,“ uvádí ing. Štefan Klimčo, ředitel pobočky Prešov.
Novou pobočku najdete v prešovské průmyslové zóně, vzdálené pouhé 3 km od centra.  Z logistického hlediska je velmi dobře umístěna: v její bezprostřední blízkosti leží dopravní uzel, ze kterého se auta rozjíždějí přímo na všechny rozvozové trasy.
Budova pobočky prošla zásadní rekonstrukcí. V prostoru haly jsou vestavěné kanceláře a další prostory pro zaměstnance. Skladová plocha (2100 m²) byla účelně rozdělena do tří sektorů. Je zde část s válečkovou dráhou na třídění balíkových zásilek. Další část je určená paletovým a kusovým zásilkám. Poslední část haly je vyhrazena logistice. Celkově je možno v nové hale odbavit až 42 vozidel v jednu chvíli.
 „Zajišťujeme veškeré služby: vnitrostátní a mezinárodní přepravu balíkových, kusových a paletových zásilek, celovozové přepravy i skladování a s ním spojený logistický servis.  Věřím, že naše profesionální práce a orientace na potřeby zákazníků nám opět – stejně jako v minulém roce – přinese zvýšení objemů a spokojenou klientelu,“ říká Štefan Klimčo. 
 

Přečtěte si také

Back to top button