Logistika a sklady

Prodej logistického parku D8 European Park

Společnosti AFI Europe a ProDelta se po úspěšné spolupráci na projektu D8 European Park rozhodly tento rozběhnutý logistický areál prodat a včerejším podpisem tak završily tuto fázi své dlouholeté spolupráce.

Kupujícím je společnost CTP, která touto transakcí posílila svou přítomnost v regionu Prahy. D8 European Park se nachází zhruba 10 km od Prahy u exitu 9 dálnice D8 spojující Prahu a Drážďany. V provozu je hala o výměře 20 000 m2 a dále tento logistický park nabízí možnost expanze o dalších 70 000 m2 pronajímatelné plochy. Mezi stávající nájemce parku patří společnosti Český Caparol, Horizont, Hortim, DME a Agility Logistics.
 
„Hlavní činností AFI Europe na českém trhu je realizace rezidenčních a komerčních projektů, hlavně obchodních center a administrativních budov. Jsme rádi, že se nám podařilo dovést tento logistický park až k jeho úspěšnému prodeji, což nám nyní umožní se soustředit na naše klíčové projekty,“ uvedl Doron Klein, ředitel společnosti AFI Europe Czech Republic.  
 
Společnost AFI Europe se v současné době věnuje především svému novému rezidenčnímu projektu Tulipa Třebešín v Praze 3 – Strašnicích, administrativnímu projektu AFI Karlín Business Centre v Praze 8 – Karlíně a multifunkční AFI City v Praze 9 – Vysočanech.
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button