Logistika a sklady

Prologis podepsal čtyři nájemní smlouvy v České republice

Nájemní smlouvy jsou na plochu o celkové rozloze 26 600 metrů čtverečních.

Prologis, Inc., vedoucí globální vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil podpis čtyř nájemních smluv v České republice o celkovém objemu 26 600 metrů čtverečních.
 
Transakce zahrnují:
- 5 700 metrů čtverečních v Prologis Park Prague D1 East (Budova 2) společnosti ESA Logistika, která je součástí skupiny Hitachi Transportation Systems Group, jedné z vedoucích logistických společností na trhu střední a východní Evropy. Nájemní smlouvu pomohla zprostředkovat společnost Cushman & Wakefield.
 
– 5 700 metrů čtverečních prostoru navíc společnosti Duke Manufacturing v Prologis Park Prague D1 East (Budova 6). Duke Manufacturing rozšířil nájem ze 2 100 metrů čtverečních na 7 800 metrů čtverečních ve stejném parku. Nájemní smlouvu pomohla zprostředkovat společnost Industrial Servis.
 
– 5 600 metrů čtverečních v Prologis Park Pilsen-Stenovice (Budova 3) společnosti Duvenbeck Logistik, německému full servisovému poskytovateli logistických služeb s mezinárodní působností. Nájemní smlouvu pomohla zprostředkovat společnost Colliers International.
 
– 9 600 metrů čtverečních obnovila společnost Raben Logistics v Prologis Park Prague D1 East (Budova 1).
 
Martin Polák, vice prezident a market officer společnosti Prologis pro Českou republiku a Slovensko, řekl: „Naše pověst firmy naslouchající potřebám svých klientů, poskytující prvotřídní služby a investující do dlouhodobých vztahů nám pomohla získat nové zákazníky a prodloužit smlouvy s těmi stávajícími, čímž se nám daří udržet míru neobsazenosti pod průměrem trhu na 6,9 %. Jsme velmi potěšeni, že si tyto společnosti vybraly Prologis a těšíme se na to, jak budeme podporovat jejich další růst v České republice.“
 
S portfoliem šesti distribučních parků sestávajícím z celkového počtu 27 budov o rozloze přes 630 000 metrů čtverečních je Prologis jedním z vedoucích poskytovatelů distribučních nemovitostí v České republice (k 30. červnu 2013). 
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button