Logistika a sklady

Prologis pronajal 152 000 metrů čtverečních v Praze

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí oznámil podpis dvou nájemních smluv na celkem 152 560 metrů čtverečních v Prologis Park Prague-Jirny.

„Poptávka ze strany nových i stávajících zákazníků po prostorách v Prologis Park Prague-Jirny je i nadále vysoká, což je vidět na 100procentní obsazenosti parku a velmi vysoké retenci zákazníků, která je rovněž 100 procent,“ řekla Pavlína Plášková, manažerka pronájmu Prologis pro Českou republiku. „Naší prioritou zůstává optimalizace provozu zákazníků. Díky výhodné poloze parku se nám daří očekávání zákazníků v tomto ohledu velmi dobře naplnit a dokonce překonat,“ dodala.
 
Prologis Park Prague-Jirny je moderní distribuční park, který v současné době sestává z 266 000 metrů čtverečních distribučních prostor. V tuto chvíli se staví další budova na míru o rozloze 28 830 metrů čtverečních pro společnost Globus. Park se nachází 8 kilometrů východně od Prahy s přímým napojením na dálnici D11 umožňující efektivní distribuci na domácí trh i do sousedních zemí.
 
Prologis je s více než 952 000 metry čtverečních logistických a průmyslových prostor jedním z předních poskytovatelů distribučních budov v České republice (k 30. září 2015).

Přečtěte si také

Back to top button