Logistika a sklady

Prologis se rozhodl pro spekulativní výstavbu v České republice

22 500 metrů čtverečních v Prologis Park Prague D1 West.

Prologis, Inc., vedoucí globální vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil, že zahájil výstavbu 22 500 metrů čtverečních v Prologis Park Prague D1 West. Budova je stavěna spekulativně. Prologis Park Prague D1 West se nachází u dálnice D1 11 kilometrů jihovýchodně od centra Prahy naproti Prologis Park Prague D1 East.
 
Sestává ze čtyř budov o celkové rozloze přes 52 000 metrů čtverečních moderních distribučních prostor. Mezi současnými nájemci je DHL Supply Chain či Nagel Česko. Nová budova navýší celkovou kapacitu  Prologis Park Prague D1 West a Prologis Park Prague D1 East na 212 000 metrů čtverečních.
 
„Prologis Park Prague D1 West & East je velmi žádanou logistickou lokalitou, která je obsazena z více než 97 %,“ řekl Ben Bannatyne, výkonný ředitel a regionální ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu. „S ohledem na limitovanou nabídku a přetrvávající zájem potenciálních zákazníků očekáváme, že díky cílenému přístupu ke spekulativní výstavbě uspokojíme jejich rostoucí požadavky na nové prostory.“ S 27 budovami v šesti parcích nabízí Prologis v České republice přes 633 000 metrů čtverečních kvalitních distribučních prostor (k 30. červnu 2013). 
 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button