Logistika a sklady

Propojujeme naše zákazníky s vhodnými prostory

Výstavba spekulativní budovy v Prologis Park Prague-Úžice o rozloze 21 000 metrů čtverečních.

Budování dlouhodobých partnerství nám ukázalo, jakou hodnotu pro ně vhodný prostor a lokalita má. Ať už se jedná o prosperitu jejich podnikání, vyhovění rostoucím požadavkům e-commerce či o výstavbu vysoce kvalitních a flexibilních prostor na těch nejatraktivnějších trzích – pro zákazníky je vždy klíčové správné propojení.

Výstavba nové spekulativní budovy o rozloze 21 000 metrů čtverečních v plně obsazeném Prologis Park Prague-Úžice v České republice je skvělou ukázkou toho, jak propojujeme naše zákazníky s vhodným trhem. Nová budova nabídne vysoce kvalitní prostory v jedné z nejžádanějších lokalit v regionu. Díky výborné dostupnosti bude dokonalým distribučním centrem pro domácí i mezinárodní hráče na logistickém trhu. Výhodou parku je snadný přístup k dálnici D8 – největší dopravní tepně mezi Prahou, hranicemi s Německem a mezinárodním přístavem v Hamburku – a zároveň rychlé a efektivní spojení s pražským letištěm Vodochody.

Budova 4, jejíž dokončení je očekáváno ve druhém čtvrtletí roku 2020, bude disponovat flexibilním řešením prostorů pro všechny typy podnikání, ať už jde o logistiku, skladování nebo výrobu. Minimální velikost pronajímané jednotky je stanovena na 4 500 metrů čtverečních. V budoucnu bude možné budovu rozšířit o dalších 42 000 metrů čtverečních. Zákazníci si tak mohou být jisti, že v případě jejich potřeby jsme schopni flexibilně zareagovat.

Budova projde procesem akreditace BREEAM s cílovou úrovní „Very Good“ a nabídne řešení, která jsou standardem všech našich budov, například chytré měřicí systémy pro efektivní správu energií, LED osvětlení a další řešení s cílem ochrany životního prostředí.

Nejen díky lokalitě, ale také díky technickým parametrům se budova stane ideálním sídlem pro společnosti podnikající v oblasti e-commerce, jež má stále výraznější vliv na koncepci logistických nemovitostí. Světlá výška budovy dosáhne 12 metrů, čímž Prologis vytváří podmínky pro zákazníky skladující velké množství zboží, a právě pro e-commerce, s neustále stoupajícími požadavky na výšku skladů.

„Logistika je především o propojování a v Prologis jsme odhodláni pomáhat našim zákazníkům, aby jejich spojení byla co nejplynulejší a nejefektivnější tím, že jim poskytneme ideální prostory a dodáme vysoce kvalitní nemovitosti,“ říká Martin Baláž, viceprezident a country manager Prologis pro Českou republiku a Slovensko.

Ať už zákazníci hledají vhodné prostory v těch nejlepších lokalitách tak, aby zůstali o krok před budoucností, udržitelná řešení, nebo žádají flexibilní skladové prostory, aby dokázali pokrýt stoupající poptávku, kryjeme jim záda. Protože propojení jsou… Made in Prologis.

Přečtěte si také

Back to top button