Logistika a sklady

Provoz v JENEČ Business Parku zahájen

Prvním kupujícím provozní jednotky v projektu JENEČ Business Park se stala firma Interflon Czech.

Developerem nového parku je IL-Development. Kupujícímu ho představil průmyslový tým společnosti  Cushman & Wakefield. Společnost Interflon Czech zahájila svůj provoz v Jenči během června. Její jednotka o celkové ploše 154 m2 bude sloužit především jako sklad.
 
 JENEČ Business Parkse nachází na sjezdu č. 7 (Jeneč) z rychlostní komunikace R6 (Praha – Karlovy Vary) v těsné blízkosti pražského ruzyňského letiště a nabízí dobré spojení s centrem Prahy i s Pražským okruhem R1.Jedná se o dvoufázový projekt. První fáze, kterou tvoří 20 jednotek o celkové ploše cca 3 700 m2, byla dokončena na přelomu letošního května a června.
 
Druhá fáze zahrnuje dalších 10 jednotek o celkové ploše přibližně 2 200 m2. Park tak nabídne celkem 30 malých jednotek (o ploše od zhruba 150 m2) pro víceúčelové využití (sklady, výroba, kanceláře, předváděcí prostory atd.). Všechny jednotky jsou nabízeny k prodeji, přičemž developer může každému klientovi prostory přizpůsobit dle jeho potřeb.
„Těší nás, že jsme společnosti IL-Development přivedli prvního vlastníka jednotky do jejího nového parku v Jenči. Jsme přesvědčeni, že tato specializovaná koncepce bude mít úspěch zejména mezi firmami, které hledají menší a na míru zařízené prostory,“ řekl Laurent Jechoux, senior konzultant a člen průmyslového týmu společnosti Cushman & Wakefield. Společnost Interflon vyrábí vysoce účinná maziva pro údržbu strojních zařízení v průmyslu a potravinářství. Maziva Interflon snižují tření lépe než obvyklé oleje a vazelíny. Díky nim není třeba stroje mazat tak často, snižuje se jejich spotřeba energie a prodlužuje se životnost jejich součástí.
 
 

Přečtěte si také

Back to top button