Logistika a sklady

Společnost arvato obsadí další prostory v Prologis Park Błonie

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, dnes oznámil, že uzavřel nájemní smlouvu se společností arvato Polska na distribuční prostory o velikosti 30 835 metrů čtverečních v Prologis Park Błonie.

Smlouva zahrnuje prodloužení pronájmu prostor o velikosti 22 510 metrů čtverečních a pronájem dalších distribučních prostor o rozloze 8 325 metrů čtverečních.
 
Společnost arvato Polska spadá pod Bertelsmann, třetí největší mediální společnost na světě. Od roku 1994 firma poskytuje komplexní outsourcingové služby ve třech odvětvích: řízení dodavatelského řetězce, vícekanálový zákaznický servis a profesionální finanční služby.
 
„S arvato Polska jsme začali spolupracovat před 12 lety, kdy si společnost pronajala 4 100 metrů čtverečních průmyslových prostor v Prologis Park Błonie,“ řekl manažer pro pronájmy Prologis v Polsku Zbigniew Smyczyński. „Těší nás, že si náš dlouhodobý zákazník, jako je arvato, cení silných stránek tohoto parku, jehož prostřednictvím zajišťuje distribuci zboží v rámci varšavské metropolitní oblasti. K jednoduchosti distribuce přispívá také snadný přístup k nedalekým dopravním obchvatům spojujícím severní a jižní části země,“ doplnil Smyczyński.
 
„Vzhledem k tomu, jak dynamicky se aktuálně naše projekty rozvíjí a jak nám roste počet zákazníků, jsme se rozhodli pronajmout v Prologis Park Błonie další prostory. Důležitá je pro nás kvalita budov a jejich umístění, díky kterému máme přístup k místní pracovní síle,“ řekla ředitelka pro SCM SG arvato Polska Lidia Ratajczak-Kluck.
 
Prologis Park Błonie je moderní distribuční park, ve kterém se nachází sedm budov o celkové výměře 152 000 metrů čtverečních. Umístěn je u dálnice DK92 spojující západní a východní Evropu a od dálnice A2 je vzdálen 8 kilometrů.
 
Díky svým aktivitám a rozsáhlému portfoliu v Polsku, České republice, Maďarsku a na Slovensku, které čítá 4,3 miliony metrů čtverečních, je Prologis vedoucím poskytovatelem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 31. březnu 2016).
 
 

Přečtěte si také

Back to top button