Logistika a sklady

– Společnost Corning Incorporated pověřila skupinu Kuehne + Nagel řízením logistických požadavků

Společnost Corning Incorporated (NYSE: GLW) pověřila skupinu Kuehne + Nagel řízením logistických požadavků pro svůj závod Corning Life Sciences pro trhy Asie a Tichomoří.

Na základě této smlouvy bude skupina Kuehne + Nagel řídit logistiku pro zákazníky společnosti Corning z nového distribučního centra v Šanghaji, které se nachází v oblasti volného obchodu Yangshan Free Trade Port Area. Služby skupiny Kuehne + Nagel budou zahrnovat konsolidaci mezikontinentálních zásilek přepravovaných po moři z celosvětových lokalit společnosti Corning Life Sciences, skladování, vyzvedávání, balení a distribuci produktů na trzích Asie a Tichomoří. Zřízení tohoto provozu v oblasti volného obchodu v Šanghaji umožňuje účinné a nákladově efektivní řízení.
 
„Ze spolupráce se skupinou Kuehne + Nagel na založení tohoto nového distribučního centra jsme nadšení, protože tak potvrzujeme náš závazek vůči zákazníkům v Asii i vůči budoucnosti zdejšího trhu biologických věd,“ uvádí Doug Lohse, oblastní generální ředitel společnosti Corning Life Sciences v Asii. „Tato nová investice zvyšuje naši schopnost efektivně dodávat špičkové produkty a řešení do regionu. Protože je společnost Corning přední celosvětový poskytovatel řešení pro výzkumníky v oblasti biologických věd, hraje její technologie klíčovou roli, která našim zákazníkům umožňuje dosahovat průlomových objevů.“
 
Těší nás uzavření tohoto nového partnerství, které podpoří pokračující růst společnosti Corning Life Sciences v Asii,“ uvádí Wong Siew Loong, prezident skupiny Kuehne + Nagel v severní Asii. „V novém distribučním centru v oblasti Yangshan v Šanghaji se využijí naše odborné znalosti distribučních řešení pro dodavatelský řetězec a těšíme se také na vybudování pevného vztahu se společnosti Corning Life Sciences.“ 
 
O společnosti Corning Incorporated
Corning (www.corning.com) je jedním z předních inovátorů v oblasti materiálových věd. Po více než 160 let uplatňuje společnost Corning své jedinečné odborné znalosti v oblasti speciálního skla, keramiky a optické fyziky a vyvíjí produkty, které vytvářejí nová průmyslová odvětví a mění lidské životy. Společnost Corning je úspěšná díky neustálým investicím do výzkumu a rozvoje, jedinečné kombinaci inovace materiálů a postupů a úzké spolupráci se zákazníky při řešení náročných technologických výzev. Podniky a trhy společnosti Corning se neustále vyvíjí. Produkty společnosti Corning v současné době umožňují fungování nejrůznějších odvětví, například spotřební elektroniky, telekomunikace, přepravy či biologických věd. Zahrnují nerozbitná krycí skla pro chytré telefony a tablety, přesná skla pro moderní displeje, optická vlákna, bezdrátové technologie a řešení konektivity pro vysokorychlostní komunikační sítě; důvěryhodné produkty, které urychlují objevování a výrobu léků; a produkty regulující emise pro automobily a nákladní a terénní vozidla.
 
O Kühne + Nagel
Vedoucí světová logistická společnost Kühne + Nagel se sídlem ve Švýcarsku operuje díky svým téměř 66 000 zaměstnancům v 1 000 pobočkách ve více než 100 zemích. Skupina je globální jedničkou v námořní přepravě, dlouhodobě světovou dvojkou v leteckém cargu, evropskou trojkou pozemní přepravy a světovou dvojkou ve službách kontraktní logistiky. Díky nasazení nejmodernějších IT a e-commerce řešení poskytuje Kühne + Nagel komplexní služby v řízení celého dodavatelského řetězce „od dveří ke dveřím“ pro malé i velké podniky.
Globální skupina Kuehne + Nagel používá v České republice svůj oficiální název Kühne + Nagel.
 
Kühne + Nagel Česká republika, jež v roce 2016 slaví 25. výročí založení své české pobočky, má zastoupení v Praze, Brně, Olomouci, Varnsdorfu, Hostivicích a na ruzyňském Letišti Václava Havla. Prostřednictvím více jak 200 zaměstnanců v České republice poskytuje vysoce kvalitní a moderní logistické služby lokálním i mezinárodním zákazníkům.

Přečtěte si také

Back to top button