Logistika a sklady

Společnost Decathlon otvírá v Brno Retail Parku obchod se sportovním vybavením

V prvním retailovém projektu společnosti CTP, Brno Retail Parku v Modřicích, bude zítra slavnostně otevřen první obchod.

Na ploše 3 tisíc m2 bude působit řetězec se sportovní módou a vybavením Decathlon. Decathlon je největší evropský prodejce sportovního vybavení. Působí v 19 zemích světa prostřednictvím více než 800 prodejen. Decathlon prodává především výrobky vlastních značek jako je Quechua, Kipsta, Wed´ze, Domyos, B´twin a další. V Brno Retail Parku bude zákazníkům obchodu k dispozici také hřiště, na kterém si budou moci zdarma zasportovat nebo si vyzkoušet v prodejně nabízené výrobky.
 
„Brno Retail Park je v rámci sítě CTP výjimečným projektem. Za cca 5 miliónů eur jsme na pozemcích vybudovali veškerou infrastrukturu a příjezdové komunikace. Jeden z pozemků jsme pak prodali Decathlonu, který si zajistil výstavbu obchodu vlastními silami,“ říká Tomáš Budař, regionální ředitel CTP pro jižní Moravu. CTP pokračuje i nadále v realizaci Brno Retail Parku, který po svém dokončení nabídne dalších cca 45 000 m2.   
 
 

Přečtěte si také

Back to top button