Logistika a sklady

TREI Real Estate otevírá další VENDO PARKY na Slovensku a v České republice

Nová nákupní centra v Galantě a Mohelnici.

Realitní a developerská společnost TREI Real Estate GmbH, jež je součástí obchodní skupiny Tengelmann, otevírá k dnešnímu dni pod značkou „VENDO PARK“ další dvě maloobchodní nákupní centra v Galantě (Slovensko) a v Mohelnici (Česká republika) s nájemní plochou o rozloze 3 000 až 4 000 m².
 
Trei Real Estate tak důsledně pokračuje v realizaci vlastní nadnárodní koncepce maloobchodních nákupních center a opět se profiluje jako kompetentní obchodní partner v oblasti nemovitostí. Značka „VENDO PARK“ je zárukou vysoké kvality, a to zejména z hlediska polohy a projektové koncepce.
 
„Trvale vysoký zájem ze strany našich obchodních partnerů nás samozřejmě těší. A stejně tak i oba nové VENDO PARKY nabízejí opět vynikající mix nájemců,“ říká Michael Neervoort, jednatel společnosti TREI Real Estate. Mezi nájemci jsou zastoupeny prvotřídní maloobchodní společnosti působící v segmentu nonfood zboží jako například KiK, TEDi, Deichmann, Pepco, dm, Wiky, Planeo a Sportisimo. Paletu obchodů doplňuje hypermarket Kaufland s nabídkou širokého sortimentu potravin, který je provozován v sousedství nákupního parku.
 
„Nájemní plochy v obou VENDO PARCÍCH byly obsazené již dlouho před jejich otevřením. Bohužel jsme nemohli vyhovět všem zájemcům,“ říká Michael Tauwinkl, jednatel českého zastoupení společnosti TREI Real Estate odpovědný za oblast rozvoje projektů a pronájem nemovitostí. Otevřením nákupních center v Galantě a Mohelnici rozšířila TREI Real Estate své portfolio VENDO PARKŮ. V současné době tak provozuje v Polsku, České republice a na Slovensku již celkem devět nákupních parků.
 

Přečtěte si také

Back to top button