Logistika a sklady

V čele DHL Express CEU nově stojí John Cornish

Společnost DHL Express, přední poskytovatel expresních logistických služeb,
oznamuje personální změnu na pozici Managing Director Central Europe.

Od Nového roku ve vedení DHL Express Central Europe (CEU) se sídlem v Praze působí John Cornish a nahradil tak Iana Wilsona, který po osmi letech opouští Českou republiku a od začátku letošního roku nastupuje na pozici Managing Director DHL Express UK & Ireland.
 
John Cornish započal svou DHL kariéru v UK v roce 1984 a postupně působil v různých manažerských pozicích v síti DHL Express a v řadě zemí včetně UK, Belgie, Bulharska,
Malajsie nebo Hong Kongu. Do Prahy přichází z USA, kde řídil oblast US West. Johnova manažerská filozofie považuje za středobod zákazníka a jeho potřeby, které musí DHL Express mít vždy za svou prioritu. Jen touto cestou lze trvale zlepšovat obchodní výsledky a úroveň poskytovaných služeb. To bude také jeho cíl a zaměření ve střední Evropě, kde chce pokračovat v profitabilním růstu, optimalizovat služby a navyšovat podíl DHL Express na trhu.
 
John je velkým sportovním příznivcem, preferuje zejména ragby, kde byl sám hráčem, trenérem a nyní je jeho zaníceným fanouškem, rád si také odpočine u dobré knihy nebo filmu.

Přečtěte si také

Back to top button