Zprávy

cargo-partner: 10. výročí působení ve střední Číně

Společnost cargo-partner, poskytovatel mezinárodní dopravy, logistiky a souvisejících informačních technologií působí v asijsko-pacifické oblasti již od roku 2004 a ve střední Číně od roku 2006. V letošním roce cargo-partner rekapituluje svou činnost a úspěchy dosažené v Asii za uplynulých deset let.

V tomto roce cargo-partner slaví 10. výročí svého působení ve střední Číně. Společnost cargo-partner začala se svými aktivitami v Asii v roce 2004, kdy otevřela svou pobočku v Taipei na Tchaj-wanu. Následovalo otevření poboček v Hong Kongu v roce 2005 a v Šanghaji v roce 2006. V roce 2007 již společnost dosáhla v asijsko-pacifické oblasti ziskovosti a rozšířila svou síť v tomto regionu na 7 poboček s celkovým počtem 190 zaměstnanců. V průběhu let společnost cargo-partner udržovala v celém regionu trvalý růst a v roce 2010 již měla 13 kanceláří se 405 zaměstnanci v celé Asii. V roce 2016 počet zastoupení cargo-partner vzrostl na 22 s celkem 580 zaměstnanci v Číně, Hong Kongu, Malajsii, Singapuru, Jižní Koreji, na Tchaj-wanu, v Thajsku a ve Vietnamu.
 
Dosavadní úspěchy a plány do budoucna
V letech 2006 až 2016 se společnosti cargo-partner podařilo zvýšit svůj obrat v asijsko-pacifické oblasti z 23 milionů eur na 180 milionů eur. Pro rok 2020 si společnost stanovila za cíl dosáhnout obratu ve výši 300 milionů eur. Mezi nejvýznamnější události patří nedávné otevření celního skladu se skladovací plochou 3700 čtverečních metrů v Šanghaji, které proběhlo v říjnu 2016. V současnosti se společnost cargo-partner v Asii zaměřuje hlavně na neustálý rozvoj svých služeb, zejména v oblasti informačních technologií a e-commerce a také na prohlubování odborných znalostí trhů s potravinářským zbožím, nápoji, zdravotnickými potřebami, módou a textilem.
 
Oslavy v Šanghaji a Hong Kongu
Společnost cargo-partner toto výročí uctila oslavami, které proběhly v Šanghaji 10. ledna a v Hong Kongu 20. ledna 2017. Oslav v Hong Kongu se zúčastnil Stefan Krauter, CEO cargo-partner a Luca Ferrara, výkonný ředitel pro asijsko-pacifickou oblast. Pan Ferrara vyjádřil spolupracovníkům a obchodním partnerům dík za pozitivní výsledky z loňského roku: „Rok 2016 byl pro společnost cargo-partner v asijsko-pacifické oblasti rokem vynikajících úspěchů. Podařilo se nám zvýšit obrat o 26 % a ziskovost o 71 %, čímž jsme v tomto regionu dosáhli významných milníků. V roce 2017 budeme pokračovat ve zlepšování našich služeb tím, že se budeme udržovat na špičce v oblasti inovací a využijeme sílu změn k našemu prospěchu.”

Přečtěte si také

Back to top button