Zprávy

Čerpací stanice v Antošovicích na D1 startují v barvách EuroOil

V pondělí 13. března zahájí provoz dvě modernizované čerpací stanice EuroOil na dálnici D1 v Antošovicích nedaleko Bohumína. Na první zákazníky čekají dárky v podobě energetických nápojů nebo kávy zdarma.

Nový provozovatel (dříve stanice obsluhovala společnost Shell) chce udržet vysoký standard služeb a nabídnout tranzitním i místním řidičům kvalitní paliva, komfortní obsluhu nebo dobrou kávu. „Je to vůbec poprvé, co s naší sítí vstupujeme na páteřní silniční tah České republiky. Chceme si tak otestovat sílu naší značky. Čerpací stanice na D1 je pro nás velkou výzvou a moc se na ni těšíme,“ připomíná Jan Duspěva, předseda představenstva společnosti ČEPRO, která síť EuroOil vlastní.
 
Dvě čerpací stanice umístěné na D1 za Ostravou směrem na Polsko budou mít otevřeno non-stop. Pro prvních 500 tankujících řidičů v obou směrech je připravena plechovka energetického nápoje. Až do 13. dubna každý, kdo natankuje alespoň 30 litrů paliva, dostane kávu zdarma. „A na prvních čtrnáct dnů chystáme ještě malé překvapení pro všechny zákazníky,“ doplňuje Duspěva. Na pumpách najdou zákazníci standardní servis a prodej odpovídající aktuálním potřebám řidičů.
 
Čerpací stanice EuroOil jsou největší českou sítí, nyní čítají 194 poboček po celé republice. Kvalitní pohonné hmoty dodává certifikovaný vlastník ČEPRO. V síti lze platit vlastní Kartou EuroOil, která nabízí slevu na každém litru nebo odložené platby za pohonné hmoty.

Přečtěte si také

Back to top button