Zprávy

CTP dokončuje výstavbu ubytovacího zařízení v CTParku Bor

CTP dokončila I. etapu plánu na zlepšení služeb a zázemí pro pracovníky na stavbě v klíčových CTParcích napříč regiony.

První park, který čeká modernizace, je CTPark Bor. Snahou je park zatraktivnit a učinit ho pro pracovníky a hlavně investory komfortnější.
Tento týden CTP dokončila první část 200 lůžkového ubytovacího střediska pro pracovníky. Další takové zařízení je ve výstavbě a bude k dispozici v květnu 2016. V CTParku Bor byly rovněž položeny základy pro výstavbu jídelny a ordinace, které budou obě zřízeny na žádost nájemníků parku s cílem uspokojit potřeby svých zaměstnanců.
„CTP věnuje mnoho času jednání s klienty o tom, co ve svých parcích chtějí. V reakci na obecný trend nízké nezaměstnanosti klienti požadovali především služby a zařízení přímo v prostorách objektu, které by jim pomohly udržet si stávající pracovníky a přilákat další. Ubytovací zařízení v CTParku Bor je prvním projektem, který vzešel právě z těchto diskuzí.  V CTP nám záleží na zachování konkurenceschopnosti našich klientů a věříme, že i oni oceňují náš závazek pomoct jim k jejich úspěchu,říká Remon Vos, generální ředitel CTP.
 
Další novinky z CTParku Bor
·        Výrobce ohřívačů a radiátorů Kermi si vybral plochu o rozloze 4,000 m2 v CTParku Bor v jednotce B7.
·        Portfolio CTP průmyslových nemovitostí třídy A má k dispozici k pronájmu plochu o zhruba 3,25 milionech m² (k 31. prosinci 2015). Společnost se dále zavázala k výstavbě dalších prostorů o rozloze až 5 milionů m² do konce roku 2018.
 
O CTP
CTP je mezinárodní developer, který se specializuje na zajišťování a správu špičkových technologických průmyslových zón na míru. Klienty CTP jsou místní i celosvětové společnosti, které provádějí nové nebo rozšiřují stávající strategické investice ve střední Evropě. CTP vlastní síť CTParků, největší integrovaný systém špičkových průmyslových zón ve střední Evropě s prostory třídy A o rozloze přibližně 3,25 miliónu m2, které se nacházejí na více než 60 místech.

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button