Zprávy

DACHSER team building: víkend plný logistických her

Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic připravil v polovině června tradiční víkend pro své zaměstnance.

Více než 180 zaměstnanců se tak v Kletečné u Humpolce utkalo v  „Distribučně-logistických hrách“.
 
Netradiční disciplíny, prověření „týmového ducha“ i sportovní zápolení, to vše čekalo na zaměstnance DACHSERu na tradičním firemním víkendu, který provázelo jak letní slunečné počasí, tak i bouřky. Celkem šestnáct týmů si tak vyzkoušelo deset originálních disciplín a spolu oslavilo umění těch nejlepších. Zvítězil tým „Vinaři“ a jeho členové si tak domů odvezli nejen pěkné ceny, ale i nové zážitky a vzpomínky na pohodový víkend.

Přečtěte si také
 

Základní informace o společnosti DACHSER v České republice

 
DACHSER působí na trhu logistiky a zasilatelství již od roku 1992, kdy byla založena společnost E.S.T. a.s., poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb. Portfolio společnosti bylo postupně rozšířeno i o služby v oblasti letecké a námořní dopravy. V roce 2004 se E.S.T. stala exkluzivním partnerem společnosti DACHSER pro Českou republiku, v roce 2006 uzavřela smlouvu o joint venture s mezinárodním poskytovatelem logistických služeb DACHSER a začala vystupovat pod jménem DACHSER E.S.T. a.s. Proces integrace byl završen rozhodnutím o přejmenování společnosti na DACHSER Czech Republic a.s. s účinností od 1. 1. 2010.
DACHSER disponuje téměř 48 000 m² distribučních a překládkových skladových ploch po celé republice. Ve svých osmi pobočkách (v Kladně, Ostravě, Brně, Břeclavi, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Praze a na pobočce DACHSER Cargoplus) v současné době zaměstnává přes 450 lidí.
 
Základní informace o skupině DACHSER
Rodinná společnost DACHSER se sídlem v německém Kemptenu je předním poskytovatelem logistických služeb v Evropě. Dachser poskytuje komplexní přepravní logistiku, skladování a individuální zákaznické služby ve třech obchodních oblastech: DACHSER European Logistics, DACHSER Food Logistics a DACHSER Air & Sea Logistics. Nabídku doplňují další služby jako kontraktní logistika, konzultace a poradenství a specifická řešení přizpůsobená na míru jednotlivým odvětvím. Díky komplexní dopravní síti jak v Evropě, tak i v zámoří a informačním technologiím, které jsou plně integrovány do všech systémů, poskytuje DACHSER inteligentní logistická řešení po celém světě. V současnosti zaměstnává 25 000 lidí ve 437 pobočkách po celém světě. Za rok 2014 zrealizoval přepravu 73,7 milionů zásilek. Celkový obrat koncernu DACHSER v roce 2014 činil 5,3 miliard eur. Pro více informací navštivte www.dachser.cz.
 

Přečtěte si také

Back to top button