Zprávy

Do Scanie se vrací Ondřej Koubek

Povede marketing a komunikaci ve střední Evropě.

Do čela marketingu a komunikace společnosti Scania pro region střední Evropy (CER) nastoupil 1. února Ondřej Koubek. Prostředí švédského výrobce nákladních vozidel a autobusů pro něho rozhodně nebude neznámé, protože ve Scanii do května 2016 zastával pozici koordinátora PR a digitálního marketingu pro Českou Republiku.
 
Ondřej Koubek v posledních měsících pracoval jako PR manager společnosti Samsung Electronics pro Českou republiku a Slovensko a v rámci jeho působení u jihokorejského giganta se potýkal především s krizovou komunikací spojenou s telefonem Note7.
 
Od 1. února se však vrací do důvěrně známého prostředí společnosti Scania. „Čas strávený v Samsungu pro mě byl nejen cennou, ale hlavně velmi příjemnou životní etapou a rád bych poděkoval dnes už bývalým kolegům za vše, co jsme společně prožili a dokázali. Nicméně když jsem dostal ze Scanie nabídku k návratu, neváhal jsem ani vteřinu. Vnímám to tak, že se vracím domů,“ uvedl ke změně pozice Ondřej Koubek.
 
Ve Scanii bude Koubek zastávat pozici manažera marketingu a komunikace pro středoevropský region (CER), což znamená, že bude zodpovědný za veškeré marketingové a komunikační aktivity v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.
 
Ondřej Koubek vystudoval obor Systémové inženýrství a informatiku na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava a dříve působil jako redaktor motoristických pořadů redakce sportu České televize (převážně Svět motorů) nebo jako programový ředitel motoristické televize Sport 5.

 

Přečtěte si také

Přečtěte si také

Back to top button