Zprávy

DSV A/S koupilo UTi Worldwide Inc.


Společnost DSV A/S získala finální souhlas akcionářů UTi a úřadů pro ochranu hospodářské soutěže ke koupi UTi Worldwide.

Spojení DSV a UTi vytváří jednu z nejsilnějších světových logistických sítí. V blízké budoucnosti bude více než 40 000 zaměstnanců DSV pracovat ve více než 80 zemích po celém světě. Budou tak schopni ještě lépe pokrýt požadavky klientů na leteckou, námořní, silniční přepravu, včetně nadrozměrných přeprav a nabídnout ještě efektivnější skladovací řešení .
 
Díky spojení společností významně posílí DSVsvou pozici a může proto nabídnout:
·                  Skladování a logistická řešení na šesti kontinentech
·                  Distribuci a silniční přepravu zásilek v Evropě, USA, Africe a Asii
·                  Širší škálu služeb v letecké a námořní dopravě za výhodnějších podmínek
·                  Odborné znalosti v důležitých oborech – v automobilovém průmyslu, ve farmacie/zdravotnictví, v energetickém průmyslu atd.
·                  Služby s přidanou hodnotou u všech typů přeprav a logistických služeb
·                  Zázemí stabilního a silného obchodního partnera
 
Proces integrace
Prioritou DSV je provést integraci společností tak rychle, jak jen to je možné. DSV pŕitom poléhá na své zkušenosti s úspěšnými akvizicemi společností, ke kterým docházelo v historii DSV pravidelně. Samozřejmě na prvním místě je a vždy bude zákazník a jeho potřeby. Pokud by došlo v souvislosti s integračním procesem k nějakým změnám, které se přímo dotýkají klientů, budou je informovat obratem.
Nové DSV bude definitivně jiné co do velikosti a globální působnosti. Obchodní model ale zůstává stejný: DSV a UTi sdílejí stejné firemní hodnoty, včetně závazku poskytovat kvalitní služby za konkurenceschopné ceny.
 

Přečtěte si také

Back to top button