Motorismus

Jak na servisu firemních vozů neprodělat

Pro každého dopravce nebo firmu, která ke svému podnikání denně používá užitkové automobily, je klíčové, aby jejich vozy byly celý rok v provozu.

Bohužel na cestách se leckdy vyskytnou problémy, ať už technického rázu, nebo nehody v podobě defektů nebo poškození čelního skla. Pro dopravce potom vzniká nepřijatelná situace, kdy užitkový vůz stojí na dílně, čeká na náhradní díl nebo odtah do autorizovaného servisu.
V takových situacích bývá výhodnější obrátit se na autoservis, jehož servisní vozy operují po celé Evropě a který disponuje zázemím společnosti s více jak 20 lety praxe v oblasti dopravy.
 
Oprava od české společnosti za české ceny je jednoznačně finančně a zpravidla i časově méně nákladná. Servisní vozy spol. Vega Tour přijedou k vašemu porouchanému vozu kdykoliv, mohou ho na místě opravit, nebo jej nechají odtáhnout do své dílny v Praze se 4 dílenskými stáními a proškolenými mechaniky. Díky rychlé a spolehlivé opravě mohou vaše vozy opět brzy jezdit a vydělávat. Navíc, navzdory rozšířenému mýtu, neztrácíte záruku výrobce!
 
Autoservis VT Service, který provozuje spol. Vega Tour, kromě kompletních oprav po haváriích, opravuje či vyměňuje čelní skla, provádí diagnostiku vozů, geometrii a výměnu pneumatik, čištění a plnění klimatizace. Navíc ve svém specializovaném AMS středisku ověří či opraví vaše tachografy.

Přečtěte si také
Nyní akce: Noví zákazníci autoservisu mají při první opravě práci ZDARMA! Pokud přijedete do 31. 8. do VT Service, při první opravě Vám nebudeme účtovat práci. Proto v případě poruchy vašeho užitkového vozu volejte kdykoliv +420 725 939 922. Bližší informace na www.vtservice.cz nebo poptávejte na info@vtservice.cz.
 

Přečtěte si také

Back to top button