Motorismus

Nové vozy Iveco Daily pro společnost BIDVEST

Druhého dubna předala společnost IVECO Czech Republic a. s. 24 vozidel New Daily společnosti BIDVEST Czech Republic a. s.

Ta je největším velkoobchodem mražených, chlazených a čerstvých potravin v tuzemsku. Pro celorepublikový rozvoz zboží používá vozidla IVECO Daily vyhlášená mimořádně odolným rámovým podvozkem, výbornou spolehlivostí a úspornými i ekologickými motory. Velký vozový park společnosti BIDVEST si letos na jaře vyžádal obnovu vozidel Daily s celkovou hmotností 6 nebo 7 tun. Podvozek 60C s rámem tvořeným dvěma C profily o výšce 185 mm a tloušťce 5 mm vykazuje vynikající pevnost potřebnou pro nástavby k převozu potravin s řízenou teplotou. Ekologický pohon s plněním dobrovolného mimořádně přísného limitu EEV zajišťuje úsporný vznětový čtyřválec o objemu tří litrů s přímým vstřikováním common rail.

Spokojenost s vozidly IVECO Daily vyjádřil ředitel marketingu společnosti BIDVEST Antonín Rubáš: „Vozy IVECO Daily se v našem náročném provozu výborně osvědčily, proto chceme na současnou dodávku 24 vozidel opět navázat. Těší nás, že vzájemná spolupráce spočívá na odpovědném a vstřícném jednání. U podvozků vozidel počítáme s periodou výměny během čtyř či pěti let.“ Za společnost IVECO Czech Republic – divizi Trucks vystoupil její Market Manager Aleš Konrád, který ocenil spolehlivost vzájemné spolupráce a zdůraznil připravenost společnosti IVECO Czech Republic k zajištění kvalitního servisu pro nová i stávající vozidla řady Daily.

 
Spolupráce společností BIDVEST a IVECO Czech Republik probíhá již od roku 1994, kdy byl předán nákladní automobil EuroCargo ML 120E23 s mrazírenskou nástavbou. Spolupráce se nadále rozvíjí až do současnosti, přičemž bylo celkem předáno více než 250 automobilů zejména modelu Daily. BIDVEST používá vozidla IVECO Daily k rozvozu mražených a chlazených potravin pod značkou Nowaco, zmrzliny Prima, čerstvého masa pod logem Nowameat a mraženého pečiva Bagetier. České zvěřinové maso firma distribuuje pod značkou Petron. K převozu zboží v dvouteplotním režimu slouží nástavby Lamberet s chladícími agregáty Carrier nebo Thermo King.
 

Přečtěte si také

Back to top button