Motorismus

Servisní kampaň Renault Trucks

Renault Trucks představuje novou a exkluzivní servisní kampaň zaměřenou na stěrače pro všechny své starší modelové řady.

Zákazníci mohou využít nové technologie stěračů, která byla vůbec poprvé použita u nákladních vozidel. Akce startuje v měsíci říjnu a potrvá až do konce roku 2013. Renault Trucks představuje novou a exkluzivní servisní kampaň zaměřenou na stěrače pro celou svou modelovou řadu užitkových a nákladních vozidel. Francouzský výrobce vyvinul zcela jedinečnou technologii stěračů, která byla u nákladních vozidel použita vůbec poprvé.
 
Stěrače Renault Trucks těží ze špičkové technologie, nejvyšší možné účinnosti a maximálního komfortu.   Inovativní a aerodynamické stěrače ideálně kopírují čelní sklo a zajišťují tak dokonalé stírání vody za deště a lepší viditelnost pro řidiče za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Zákazníci mohou dále těžit z jejich prodloužené životnosti až o 20%, akustického komfortu – velmi tiché stírání a snadné instalace pomocí v sadě dodávaných adaptérů pro jejich montáž. Zákazníci mohou využít od října do konce roku 2013 jedinečné nabídky a zakoupit si tyto stěrače s akční 20% slevou ve všech autorizovaných servisních místech Renault Trucks v České republice.
 

Přečtěte si také

Back to top button