Silniční doprava

Der Kurier začíná kromě Německa doručovat i do dalších evropských zemí

Na začátku března 2020 začala kurýrní společnost Der Kurier doručovat kromě Německa také do dalších států Evropské unie.

Zásilky tak mohou nyní zákazníci posílat i do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska. Nové služby jsou momentálně určeny pro stávající klienty, kteří již využívají službu Do Německa bez hranic.

„Máme za sebou uvedení služby a naši zákazníci rozšíření vítají. I pro doručování do dalších zemí Evropské unie u nás totiž platí stejné podmínky a samozřejmě kvalita jako při doručování do Německa,“ uvádí Přemysl Lukeš, výkonný ředitel společnosti Der Kurier, www.derkurier.cz.

Doručování do Rakouska, Belgie, Dánska, Holandska a Lucemburska splňuje stejné standardy jako stávající služba Do Německa bez hranic:
• Doručení druhý den od vyzvednutí – příjemce ví, do kdy obdrží zboží, může s ním počítat a nezdržují se mu další procesy
• Pozemní doprava – nižší náklady (oproti např. letecké) a větší flexibilita
• Transparentní náklady – bez nepřehledných a skrytých příplatků
• Možnost přepravy i rozměrnějších zásilek

Dosud se společnost Der Kurier specializovala na dopravu do Německa. Se službou Do Německa bez hranic vstoupila na trh v roce 2018 a stále se jedná o nejsilnější a nejvíce využívanou službu této kurýrní společnosti. Slibuje jednoduchost a nedělí doručování na expresní a ekonomické, všechny zásilky doručuje za jednotnou cenu bez skrytých poplatků do druhého dne.

Přečtěte si také

Back to top button
Close
Close