Silniční doprava

Společnost Iveco Czech Republic je 2. nejlepším zaměstnavatelem regionu 2019

Společnost Iveco Czech Republic, a. s. se umístila mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli kraje a obhájila stříbrnou příčku v soutěži Zaměstnavatel regionu 2019.

Výrobce autobusů z Vysokého Mýta uspěl v kategorii Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců v Pardubickém kraji. V této kategorii se mezi TOP 3 zaměstnavateli firma umisťuje od roku 2004.

Ocenění Zaměstnavatel regionu 2019 vyhlašované Klubem Zaměstnavatelů ČR a společností Sodexo ČR převzala z rukou zástupce společnosti Sodexo Alena Kozáková, ředitelka lidských zdrojů Iveco Czech Republic, a.s. ve středu 5.6.2019 při slavnostním ceremoniálu v Lázních Bělohrad.

Za jeden z hlavních důvodů, proč IVECO v soutěži znovu uspělo, považuje HR ředitelka společnosti Iveco Czech Republic Alena Kozáková zvýšený důraz na zaměstnanecké benefity a odbornost zaměstnanců. „Naše opakované umístění mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli pardubického kraje nás velmi těší a jsme pyšní na práci našich zaměstnanců, kteří nám pomohli dosáhnout výborných ekonomických a obchodních výsledků. Významným prvkem pro dosažení výsledku je i zvládnutí nových projektů zaměřených na zavedení moderních technologií do výroby našich autobusů ruku v ruce s požadavky a přáním zákazníků, kteří se k nám vracejí a oceňují vysoký stupeň odbornosti a znalostí našich zaměstnanců.“

Prostřednictvím prestižní soutěže Zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel regionu jsou již od roku 2003 hodnoceny firmy v České republice z pohledu úrovně řízení lidských zdrojů, dosažených ekonomických výsledků, pracovního prostředí i společenské odpovědnosti firmy. Smyslem soutěže je přiblížit veřejnosti firmy s odpovědným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen v celostátním měřítku, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou PwC Saratoga.

Přečtěte si také

Back to top button