Silniční doprava

Společnost Waberer’s International objednává dalších 1 000 nákladních vozidel DAF

Společnost Waberer’s International Pte. Co., jeden z největších evropských silničních přepravců, pořizuje v rámci obnovy svého vozového parku dalších 1 000 nových nákladních vozidel DAF řad CF a XF.

Smlouvu o dodání nových vozidel DAF podepsali na veletrhu IAA v Hannoveru György Wáberer, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Waberer’s International, a Ron Bonsen, člen představenstva společnosti DAF zodpovědný za marketing a prodej. Dodání vozidel se uskuteční v průběhu tohoto a příštího roku. Vozidla značky DAF pak budou tvořit téměř polovinu z vozového parku 3 300 vozidel společnosti Waberer’s International Pte. Co.
 
„Vybrali jsme si opět vozidla DAF pro jejich osvědčenou spolehlivost, vysokou kvalitu zpracování, nízkou spotřebu paliva a minimální náklady na jejich údržbu,“ řekl György Wáberer po podpisu smlouvy. Dodal, že na základě této objednávky jeho společnost získá od nizozemského výrobce již 3 000. nákladní vozidlo.
 
„Mezi našimi řidiči jsou vozidla DAF mimořádně ceněna pro jejich prostornou a komfortní kabinu. Dalším kritériem při výběru byla rozsáhlá bezpečnostní výbava, protože v Evropě patříme ke specialistům na velkoobjemovou dálkovou přepravu. Naše soupravy převážejí zboží zákazníků po celé Evropě, přitom průměrná vzdálenost jedné trasy je kolem 1 500 kilometrů. Proto se snažíme zajistit našim řidičům co nejlepší pracovní podmínky. Objednali jsme všechna nákladní vozidla s prostornými kabinami, vybavenými všemi nezbytnými doplňky pro pohodlí řidiče.“
 
Dlouhodobý vztah
„Je pro nás velkým uznáním, že si jeden z předních evropských provozovatelů silniční přepravy opět vybral společnost DAF,“ říká Ron Bonsen. „Tato smlouva dále upevní úspěšný a dlouhodobý vztah mezi oběma společnostmi. Jsme hrdí na to, že jsme největším dodavatelem nákladních vozidel pro společnost Waberer’s, která neustále zlepšuje svoji provozní efektivitu.“
 

Přečtěte si také

Back to top button