Zprávy

Společnost Continental uvádí na trh aplikaci TireInteractive

Nová aplikace pomáhá ještě více zvýšit efektivitu práce obchodních týmů společností, které se zabývají výrobou nákladních vozidel a autobusů.

Společnost Continental, která je mezinárodním výrobcem pneumatik a dodavatelem automobilových dílů, představuje novou aplikaci TireInteractive určenou pro výrobce originálního vybavení v sektoru užitkových vozidel. Základem této aplikace pro iPad je vyhledávač pneumatik Continental TireFinder™, který je přizpůsoben individuálním potřebám výrobců nákladních vozidel a autobusů. Tento interaktivní elektronický nástroj zobrazuje pneumatiky pro užitková vozidla na základě jejich vhodnosti pro konkrétní účely a oblast použití. Aplikace bere v úvahu veškeré údaje důležité pro výběr pneumatiky a všechny rozměry nabízené společností Continental i rozdíly v jejich využití, včetně zimních pneumatik.
 
Součástí aplikace je také část vyhrazená pro prezentaci produktů společnosti Continental, které jsou určeny pro konkrétní výrobce originálního vybavení, a 3D náhledy pneumatik schválených výrobci originálního vybavení. Aplikace TireInteractive dále obsahuje zvláštní část s materiály ke stažení, kde najdete technické dokumenty, letáky k produktům a další informační materiály, například Techický rádce, ve formátu PDF.
 
Aplikace TireInteractive umožňuje zákazníkům a obchodním poradcům v sektoru výrobců originálního vybavení ještě více zefektivnit obchodní jednání. Zaměstnanci obchodního oddělení si také mohou zobrazit nejaktuálnější informace o produktech přímo na svém iPadu a pomocí aplikace je e-mailem rovnou zaslat koncovým zákazníkům.
 
Tuto aplikaci pro iPad si můžete stáhnout z  Apple AppStore. Najdete ji zadáním výrazu „TireInteractive“. V současnosti jsou k dispozici vlastní aplikace pro následující značky: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz Trucks, Renault Trucks, Scania a Volvo Trucks. 
 
Kromě aplikace TireInteractive nabízí společnost Continental svým zákazníkům z řad výrobců originálního vybavení v sektoru nákladních vozidel a autobusů také seznamy schválených produktů ve formě e-knihy. Tyto seznamy jsou každé čtvrtletí aktualizovány a jsou dostupné na vyžádání.

Přečtěte si také

Back to top button