Logistika a sklady

Aktuální témata na jarních průmyslových veletrzích v Praze

Hlavním cílem veletrhů je představit novinky a trendy z oblasti strojírenství, elektrotechniky, elektroniky, energetiky a logistiky v obchodní metropoli Praha.

Současně je pořádán odborný doprovodný program na aktuální témata daných oborů.
 
Od 13. do 16. března se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční průmyslové veletrhy:
FOR INDUSTRY      11. mezinárodní veletrh strojírenských technologií
FOR LOGISTIC        3. mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace
FOR ELECTRON       2. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky
FOR ENERGO          1. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie
FOR AUTOMATION 1. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky
Společná vstupenka umožní návštěvníkům vstup do celého areálu, budou se tak moci seznámit na jednom místě s novými trendy a technologiemi úzce navazujících průmyslových oborů. Připravují se workshopy: Galerie inovací, Strategie MPO a podpora průmyslu, Administrativní zátěž podnikatelů a její řešení. Dovolujeme si Vás také pozvat na odborný workshop E-mobilita v dopravě 2012 – její potenciál a rozvoj, který proběhne za účasti předních expertů na elektromobilitu. Na workshopu se setkáte s předními experty na elektromobilitu.
 
Témata workshopu budou E-mobilita – její rozvoj, využití potenciálu e-mobility, Lithum – vzduchová baterie, nová technologie pro elektromobilitu a skladování elektřiny, první zkušenosti z projektu Praha elektromobilní a potenciál jeho dalšího rozvoje, koncepty elektromobilů a bonus: Zážitky ze 4 tis. km dlouhého závodu elektromobilů WAWE 2011. Workshop E-mobilita v dopravě 2012 – její potenciál a rozvoj proběhne pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Sdružení pro dopravní telematiku.
 
Společnosti Aimtec a LogTech si vás dovolují pozvat do své expozice v rámci veletrhů FOR INDUSTRY a FOR LOGISTIC 2012. V expozici se na praktické ukázce seznámíte s tím, jak efektivně a bezchybně vychystávat různé druhy zboží pomocí technologie Pick by Light, kterou aplikuje firma LogTech. Vzorový sklad je na místě řízen informačním systémem DCIx WMS, který pro evropský trh vyvíjí a dodává společnost Aimtec. Přijďte se i vy přesvědčit o výhodách komplexního řešení, které dokáže několikanásobně zvýšit průchodnost a kapacitu vašich skladových prostor a vést k nulové chybovosti při skladových procesech.  
 
S nabídkou pracovních příležitostí v průmyslových oborech přichází doprovodná akce FOR JOBS. Vzhledem ke skutečnosti, že v současné době existuje na trhu práce vysoká poptávka po pracovnících s odborným vzděláním, je cílem této akce pomoci návštěvníkům veletrhu zprostředkovat kontakty mezi vystavujícími firmami a zájemci o zaměstnánía poskytnout jim možnost získat informace o aktuálních pracovních nabídkách v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Nenechte si ujít březnové průmyslové veletrhy v Praze. Volnou vstupenku je možné získat na: www.forlogistic.cz.

 

Přečtěte si také

Back to top button