Logistika a sklady

cargo-partner dál expanduje v Evropě. Otevírá první pobočku v Severní Makedonii

Mezinárodní poskytovatel přepravních a info-logistických služeb pokračuje v rozšiřování své sítě v Evropě a v březnu otevřel novou pobočku v Skopje, která doplňuje již existující terminály silniční přepravy a logistiky v Bulharsku a Srbsku.

cargo-partner zintenzivňuje svou expanzi napříč Evropou a přidává do své sítě další zemi. Pouze pár týdnů po otevření první kanceláře ve Velké Británii a ohlášení další expanze v Holandsku, posiluje poskytovatel logistiky svou síť v jihovýchodní Evropě o zastoupení v Skopje v Severní Makedonii. Tato nová kancelář nabízí cargo-partner komplexní škálu dopravních služeb letecké, námořní a silniční přepravy a spojuje zemi s její existující logistickou sítí v regionu jihovýchodní Evropy.

Stefan Krauter, CEO společnosti cargo-partner, o motivacích pro investici: „Na základě rostoucí poptávky našich zákazníků v tomto regionu, bylo otevření kanceláře v Skopje dalším přirozeným krokem v růstu naší společnosti. To dokonale doplňuje naše etablované terminály v Srbsku a Bulharsku a dále posiluje naši pozici v této části Evropy.“ Společnost cargo-partner je zastoupena v Bulharsku od roku 2003 a v Srbsku od roku 2004. V roce 2018 otevřela iLogistics centrum v Sofii s kapacitou 22 000 palet na celkové ploše 16 500 m². V Bělehradě poskytovatel logistiky v současnosti nabízí 8000 m² úložného prostoru. Časté kamionové linky spojují tyto sklady s distribuční sítí cargo-partner ve střední a východní Evropě.

Stefan Krauter, který je přesvědčen o obchodním potenciálu tohoto regionu, dodává: „Nová kancelář v Skopje nám umožní lépe využít strategické postavení Severní Makedonie na Balkáně. Pokud jde o námořní zásilky, naši zákazníci těží z rychlého přístupu do Soluně, zatímco hustá silniční síť je ideálním základem pro distribuci po celé Evropě. Náš zkušený tým může poskytnout end-to-end řešení z jednoho zdroje, včetně hloubkové znalosti celních postupů pro zásilky do a z EU. „

cargo-partner tým v Skopje v současnosti nabízí pravidelné konsolidační servisy ze Skopje do Prištiny v Kosovu, Podgorice v Černé Hoře, Tirany v Albánii a Soluně v Řecku, jakož i mezi Severní Makedonií a Bulharskem. Ve spojení se svými logistickými centry v Sofii a Bělehradě poskytuje společnost komplexní distribuční řešení s úplným pokrytím regionu. Kromě toho cargo-partner v současnosti pracuje na zavedení pravidelných linek mezi Severním Makedonií a Tureckem, jakož i Rakouskem. Pro dopravní toky do severní Evropy to umožní krátké tranzitní časy prostřednictvím cargo-partner iLogistics centra ve Fischamendu, jakož i rychlou distribuci a úplnou konektivitu prostřednictvím evropského distribučního centra společnosti v nizozemském Roermondu.

Přečtěte si také

Back to top button